Спектр услуг Регионального центра услуг: от пенсионных до социальных

10 августа 2018, 19:45
 

Регіональний центр послуг, що на проспекті Тракторобудівників, сто сорок чотири щодня відвідують сотні людей. Зокрема, тут надають консультації щодо участі у житлових програмах міста. Про це дізнався Ігор Сердюк та вирішив отримати інформацію від спеціалістів.

Ігор Сердюк харків'янин 
 
Здесь удобно записаться, получить свой талон и получить полную консультацию по своему вопросу. Пришел узнать могу ли я получить этот кредит? Для себя понял, что программа хорошая, планирую принять в ней участие. Хорошо, что есть такая программа в Харькове, которая позволяет оставаться молодежи работать и жить в Харькове.
 
Умови програми молодіжного кредитування, каже Ігор, вигідні. Кредит дається на тридцять років, на одного члена родини передбачається двадцять один квадратний метр плюс ще двадцять загальної площі. Головне, зауважує, що платити вийде менше, ніж щомісяця за арендовану квартиру. Ця програма, розповідають спеціалісти профільного Департаменту, одна з найпопулярніших у місті. 
 
Оксана Губіна головний спеціаліст-економіст Департаменту економіки та комунального майна 
 
Условия интересны тем, что кредит для одиноких молодых граждан и семейных пар, у которых еще нет деток под 3% годовых. Если в семье есть ребенок, то это безпроцентный кредит. Если двое деток, то это безпроцентный кредит и минус 25% тела кредита. Если это трое и более деток - то минус 50% тела кредита.
 
Також, розповідає Оксана Губіна, у Регіональному центрі вони надають інформацію учасникам  АТО, переселенцям, працівникам вищих навчальних закладів, комунальних підприємств. Всі вони теж можуть взяти участь в іншій програмі кредитування. Крім того, діє програма доступного житла. Для участі у будь-якій - всі бажаючі мають стояти на квартирному обліку та мати офіційний дохід. 
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку 
 
Концепция подбора услуг в Региональном центре отражает полный спектр жизненных ситуаций. Существует уникальная возможность получения сервиса услуг для молодых семей. Здесь можно подать документы для регистрации брака, для регистрации ребенка в органах регистрации актов гражданского состояния, для регистрации места проживания ребенка. Можно подать документы для получения идентификационного кода, а также стать на квартирный учет. Учитывая актуальность вопросов для молодых семей в плане приобретения жилья, совместно с Департаментом экономики и коммунального имущества  мы организовали прием заявителей и проводим консультации по вопросам льготного жилищного кредитования молодежи.
 
Консультації у центрі, говорить Вікторія Китайгородська, можна отримати у перший та третій четвер місяця з чотирнадцятої до шістнадцятої години. Крім того, у Регіональному центрі надають послуги у сфері реєстрації бізнесу. Прйимають, як фізичних, так і юридичних осіб.
 
Наталія Путінцева відвідувачка Регіонального центру послуг 
 
Здесь и без перерыва, и целый день тебя примут в любое время. Мне стало легче и территориально, и морально, и работники очень достойно себя ведут, очень дружелюбные. Красивый ремонт, условия хорошие.
 
Також для підприємців у Регіональному центрі організували прийом фахівців фіскальної служби, адже його відвідують найбільше. Крім того, тут надають послуги соціальні, в тому числі і пенсіного характеру, а ще тут можна отримати паспорт громадянина України у формі айді-карти та замовити біометричний. Також серед популярних послуг - реєстрація місця проживання. Записатися на прийом до фахівців Регіонального центру послуг можна онлайн - через офіційний сайт. Сам центр працює шість днів на тиждень. 
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу