В Харькове масштабно ремонтируют дороги и главные артерии города

10 августа 2018, 19:17
 

Провулок Донський, що біля вулиці Халтуріна. У вівторок тут активно працював асфальтоукладальник. Це повним ходом йшов поточний ремонт дорожнього покриття. Раніше дорога була вся в нерівностях та ямах, що завдавало незручності, як для водіїв, так і для перехожих. Протягом місяця кожен день з самого ранку тут працювала спецтехніка, аби підготувати ділянку до укладання асвальтобетону.

Владислав Заболотний майстер КП "Шляхрембуд" дорожньо-експлуатаційної філії №3
 
Суть была работы в чем: полностью заменялся бетонный борт, перестелается заново полностью асвальтобетонное покрытие. Была проведена замена бордюров, местами, где нужно было, проведена подсыпка, уложен местами выравнивающий слой, где это необходимо.
 
У роботах задіяно було 5 одиниць техніки. У тому числі і асфальтоукладальник та два багатотононні катки, аби добитись рівного та якісного покриття. Для цього тут знадобилось близько 100 тон асвальтобетонну.  Але працювати не зупиняються. У планах дорожників вже наступний об’єкт.  
 
Владислав Заболотний майстер КП "Шляхрембуд" дорожньо-експлуатаційної філії №3 
 
У нас следующая улица по плану – это улица Фисановича. Эта улица тоже в ремонте масштабном, новые тротуары, новая дорога будет. Дорога будет немножко усилена, поскольку там есть выезд пожарных машин. Соответственно будет трудней. Делаем все для комфортности, для пешеходов, для машин.
 
А це вже вулиця Південнопроектна. Саме вона сполучає проспект Гагаріна та вулицю Деповську.  Через яку можна проїхати до густонаселеного району Основа та до залізничної станції. На час ремонту цей відрізок автомобілістам та громадському транспорту довелося обїжджати - тут виконували поточний ремонт. Кажуть, аби закінчити у стислі терміни, працюють, не зупиняючись.   
 
Артем Миргород майстер з поточного ремонту автомобільних доріг КП «Щляхрембуд» філії №4 
 
Были выполнены самые аварийные участки, они были отфрезерованы, на них был уложен выравнивающий слой, перед этим были подняты колодцы. В данный момент мы приступили к асфальтировке верхнего слоя. Работы продолжаются уже на протяжении нескольких дней и до конца недели, скорее всего, мы закончим.
 
Після всіх робіт, зроблять розмітку і дорога буде повністю готова. А для того, щоб ця ділянка була з якісним та рівним асфальтним покриттям працювало близько 5-ти одиниць спецтехніки. Шляховики додають,  пішло майже 450 тон асвальтобетону.  Крім того, паралельно вулиці Південнопроектій, підготовчі роботи ведуться і на інших вулицях. 
 
Артем Миргород майстер з поточного ремонту автомобільних доріг КП «Щляхрембуд» філії №4 
 
Была подготовлена улица Основянская, там отрезок  800 метров, около 5 тисяч квадратов. На данный момент там происходят подготовительные работы.
 
Роботи з укладки асвальтобетону по вулиці Основ"янській шляховики планують розпочати вже наступного тижня. А ось одна з найголовніших артерій міста - вулиця Клочківська. На ній працює 30 одиниць техніки та кілька десятків робітників. Ділянка від Бурсацького до Клочківського узвозу, кажуть у профільному Департаменті, - дуже складна і навантажена, тому в окремих місцях довелося розширювати і проїжджу частину. 
 
Ігор Києвський заступник директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради
 
В настоящее время произведена замена и вынос сетей. Это замена водопроводных сетей, это вынос сетевых кабелей, перекладка газопровода, построена новая ливневая канализация и на отдельных участках выполнено расширение. Также на этом участке выполнено водопонижение грунтовых вод и уложен слой бетона для укрепления основания.
 
Роботи на ділянці протяжністю майже півтора кілометри розпочалися ще два місяця тому. І у профільному департаменті кажуть, що реконструкцію по вулиці Клочківській завершать до Дня міста.
 
Ігор Києвський заступник директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради
 
Сейчас ведутся работы по устройству выравнивающего слоя, ведутся работы по обустройству тротуаров, продолжается перекладка уже водопроводных сетей, но уже не по проезжей части, которая близится к завершению.
 
Та як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, плани, що перетинаються з вулицею Клочківською ще більш масштабні. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова
 
В саду Шевченка мы сейчас делаем пробивку дороги через Клочковскую. Скрипника/Клочковская. Выезд на Клочковскую. Делаем большую дорогу семиметровую.  Дорогу мы хотим сделать ко Дню города. Так же мы хотим заняться благоустройством Клочковской, которая будет отремонтирована до Дня города. Я имею виду та Клочковская, которая сейчас еще в ремонте находится.
 
Такі ж масштабні роботи тривають і на Московському проспекті. Там не тільки новий асфальт та трамвайні рейки перекладуть, а й побудуть нову ливневу каналізацію, реконструюють водопровідні труби та зроблять нове зовнішнє освітлення. 
 
Аби повністю не перекривати весь багатокілометровий проспект, роботи проводять лише на окремих ділянках. Так 8 та 9 серпня на ділянці від проспекта Петра Григоренка до вулиці Харківських дивізій укладали вже завершальний верхній шар асфальтобетону - працювало близько 30 одиниць спецтехніки.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу