Это мощный вклад в нашу победу - Президент на открытии производственной линии по изготовлению снарядов больших калибров

10 августа 2018, 16:06
 

Під час свого виступу на відкритті виробничої лінії з виготовлення артснарядів великих калібрів Державного концерну «Укроборонпром» Президент зазначив, що за його дорученням РНБОУ розробила цільову програму для запуску нового виробництва українських боєприпасів. Глава держави зауважив, що відкрити таке виробництво було нелегко. Адже потрібно було нове обладнання, а у 2014-му українській державі його просто не продавали.

Петро Порошенко Президент України
 
Всі дипломатичні зусилля Президента України, Міністерства закордонних справ для того, щоб отримати необхідні ліцензії, були спрямовані саме на це. Але я можу наголосити про те, що був настільки низький рівень довіри до України, настільки не рукопотискаєма була попередня українська влада, що ніхто нам не довіряв і ніхто обладнання не поставляв. І крок за кроком наполегливою роботою українських військових, для того, щоби продемонструвати, як Україна боронить свою землю. З усього світу найсучасніше обладнання, подвійного призначення з застосуванням найбільших зусиль, в тому числі і моїх, як Президента, бо кожен станок ми контролювали. А вам сьогодні оборонній промисловості яскраво це відомо, бо значна частина цього обладнання встановлена зараз в цих цехах.
 
Глава держави  також підкреслив, що неможливо запустити виробництво боєприпасів без найціннішої складової - школи української оборонної промисловості та робочих рук. За його словами, наразі знані авторитетні працівники оборонної промисловості створюють ту школу, якої не має жодна країна в світі.
 
Петро Порошенко Президент України 
 
Можу сьогодні сказати українському народу – нам є чим пишатись. Пам’ятаєте, коли було проведено спецконфіскат – 1,5 мільярди доларів, які були вкрадені у народу України попередньою владою. Я сказав, що ці гроші будуть працювати  на Україну, на її народ, на її оборону, на її армію. Було поставлено завдання, щоби частина цих грошей була спрямована в оборонну промисловість України. І на ці гроші було забезпечено створення комплексу по виробництву боєприпасів, як артилерійських, так і реактивних.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу