Как подготовить ребенка к школе - советы врачей

10 августа 2018, 16:43
 

Збори до школи - це непростий процес, адже необхідно не тільки купити всі необхідні речі, а й психологічно підготувати малечу до нових занять та колективу. Лікарі зауважують, дітям, які ходили до дитсадка або відвідували гуртки, буде легше. А взагалі-то, в першу чергу, до школи необхідно морально підготуватися батькам, зазначають фахівці. Адже саме від їхньої поведінки залежить психологічний стан дитини.

Інна Гаркуша заступник головного лікаря з лікувальної роботи в міській дитячій поліклініці №14 
 
Конечно, не показывать всю свою тревогу, что вот ребенок идет в новый коллектив, к новому преподавателю, при детях. Наоборот нужно детям рассказывать, что в школе проходят интересные уроки, занятия, там есть новые друзья, новые знакомства, от которых ребенок что-то узнает новое, научится и ему будет хорошо, весело и комфортно в этом новом учебном коллективе.
 
Якщо після відвідування школи у дитини змінюється звична поведінка - треба дізнатися у вчителя про можливі причини та проблеми у класі. Якщо ж батькам необхідні поради лікарів, вони можуть звернутися до педіатра або психолога за медико-соціальною допомогою. Та до того, зауважують фахівці, не зайвим буде візит до поліклінніки - це також підготовка.  
 
Інна Гаркуша заступник головного лікаря з лікувальної роботи в міській дитячій поліклініці №14 
 
Наблюдается такая тенденция, что еще в дошкольном возрасте выявляется врачами-окулистами предмиопия или, как говорится, спазм-аккомодация. Это еще не близорукость, но над эти вопросом нужно уже работать как врачам, так и родителям.
 
Для того, щоб в малечі не погіршився зір, треба проводити гімнастику для очей та обмежити користування гаджетами до 15 хвилин і телевізором до години. Також треба стежити за тим, щоб дитина читала лише при денному освітленні. Крім того, необхідно помічати як малеча сидить. Адже, зазначають лікарі, найбільші проблеми у дошкільнят - це порушення постави і сутулість.  
 
Юрій Пазий дитячий хірург-ортопед в міській дитячій поліклініці №14 
 
В связи с тем, что в последнее время молодежь много сидит за компьютером, в планшетах много, ведет малоподвижный образ жизни из-за этого нарушение осанки происходит. Если родители замечают какие-то изменения в строении тела - обращаться к орпопедам, хирургам в поликлиннику по месту жительства для того, чтобы вести какое-то наблюдение.
 
Діти можуть уникнути проблем з поставою, якщо батьки будуть робити з ними фізичні вправи та розкажуть прості правила або покажуть на власному прикладі - як правильно сидіти, читати та писати за столом і будуть частіше бувати з дітьми на свіжому повітрі. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу