Харьковскую молодежь приглашают в масштабный проект UNICEF

10 августа 2018, 17:01
 

У Харкові стартує масштабний пілотний проект "UPSHIFT Україна", що орієнтований на навчання і розвиток професійних навичок у молоді. Організатори акцентують увагу на тому, що у проекті брати учать може абсолютно кожен бажаючий. Головне бажання та стимул рухатись вперед.

Ерве Морен спеціаліст відділу освіти UNICEF
 
Програма пропонує молодим людям отримати нові трансформуючі навички: вирішення проблем, креативність, співпраця, лідерство, та інші комунікаційні навички. Ми допоможемо молоді успішно справлятись з динамічним розвитком ринку праці  так само пропонує молоді ресурси, для того, щоб працювати над проблемами їх громад. І для того, щоб вони могли розвивати те, на що спрямовані їх громади. По своїй суті UPSHIFT просуває та підтримує молодих людей, в їх інноваціях, в роботі соціального підприємництва. Ми вважаємо, що та енергія та наснага, яка присутня тут, в харківській громаді, яку несе харківська молодь, вона допоможе успішній реалізації нашого проекту.
 
UPSHIFT буде реалізовуватися в Харкові протягом року, і його умовно розділили на шість хвиль, в кожній з яких зможуть взяти участь по 10 команд зі своїми проектами та ідеями. Реєстрація вже розпочалась і триватиме до 2 вересня. Все що, потрібно зробити, це заповнити заявку на сайті. І вже у вересні відібрані команди розпочнуть навчання. Далі ж будуть відібрані п'ять кращих ідей, автори яких, отримають не тільки фінансову підтримку, а й можливість тримісячного навчання основам підприємництва.
 
Ірина Фоменко голова правління громадської організації «Фонд «Професійний розвиток Харкова»
 
Основные требования – кто может стать участником первой волны UPSHIFT Украина. Во-первых – это должна быть обязательно команда - от 3-х до 5-ти человек. Во-вторых, возраст участников от 14-ти лет до 21-го года. Все члены команды должны жить в Харькове и быть готовыми принять участие во всех днях работы проекта с 14-го по 16-е сентября. До 6-го сентября мы объявим результаты тем командам, которые будут отобраны и с 14-го сентября первая волна уже начнет заниматься.
 
Після проходження навчання учасники програми повинні будуть розробити проект, спрямований на розвиток Харкова або рішення якоїсь конкретної проблеми громади. Кращі з них отримають грант у розмірі 60 тисяч гривень на втілення своєї ідеї. Міськрада у свою чергу активно підтримує проект, а також буде залучати до участі харківську молодь. Та у найкреативніших є великі перспективи. 
 
Олексій Чубаров директор департаменту 
 
Город Харьков - это молодежная столица Украины, и конечно же нам очень приятно, что такая крупная международная организация, как UNICEF обратила внимание, впервые в истории Украины, на город Харьков, я имею ввиду для реализации пилотного проекта UPSHIFT. Мы заинтересованы как город, мы заинтересованы в развитии нашей молодежи. Этот проект, он должен стать базовым проектом для людей, которые имеют активную гражданскую позицию, они хотят развиваться, развивать город, делать его лучше. Соответственно после его окончания мы предложим всем выпускникам этого проекта и тем, кто захочет принимать участие и вступить в члены Молодежного совета, потому, что в нем они смогут реализовать себя еще больше.
 
Також, додає Олексій Чубаров, молодь з найкращими проектами зможе вже наступного року подати свої ідеї на бюджет участі.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу