В селе Савинцы появилось новое освещение

10 августа 2018, 16:27
 

47 нових опор та 60 ліхтарів. На п"яти вулицях селища Савинці, які раніше були абсолютно темними, з"явилося сучасне енергоефективне освітлення. Це стало можливим завдяки проекту "Енергія Світла", який ініціювала голова Харьківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Юрій Матвієнко Савинський селищний голова 
 
Губернатор і перший заступник виконали своє слово і наш проект був внесений до програми цієї. Тому завдяки коштам обласної державної адміністрації, були виділені ці кошти - більше мільйона гривень на освітлення вулиць Якова Чернігівця, Привокзальної, Суничної, Ветеринарної та Комунальної.
 
У жителів селища найбільш популярною є вулиця Привокзальна – нею дістаються залізничної станції ті, хто щодня їздить на роботу до Харкова або інших міст області. Люди розповідають – раніше дорога була небезпечною, ходити доводилося з ліхтариками.
 
Валерій Єфременко місцевий житель 
 
По освещению доволен. На вокзал идешь - все светится, на этапную гору поднимаешься - все светится. Столбы новые поставили, протянули линию. Молодцы! Все улицы освещаются. Не страшно по Савинцам ходить! 
 
На досягнутому в Савинцях зупинятися не збираються - вже розробили проект для оновлення освітлення на центральних вулицях селища.
 
Юрій Матвієнко Савинський селищний голова 
 
Я хотів би продовжити освітлення основної дороги, аж до закінчення населенного пункту (в’їзду від Морозівки). Там також треба з опорами. І переробити, частково замінити фонарі на центральній частині. Це вулиці Леоніда Талалая, Богдана Хмельницького, Слобожанська та провулок Слобожанський.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу