По улице Южнопроектной ремонтируют аварийные участки дороги

9 августа 2018, 14:32
 

Вулиця Південнопроектна. Саме вона сполучає проспект Гагаріна та вулицю Деповську. Через яку можна проїхати до густонаселеного району Основа та до залізничної станції. Але зараз цей відрізок автомобілісти та громадський транспорт намагаються обїджати. Бо там працюють шляховики. У зв"язку з погіршенням покриття дороги, тут поточний ремонт. Кажуть, аби закінчити у стислі терміни, працюють, не зупиняючись.

Артем Миргород майстер з поточного ремонту автомобільних доріг КП «Щляхрембуд» філії №4 
 
Были выполнены самые аварийные участки, они были отфрезерованы, на них был уложен выравнивающий слой, перед этим были подняты колодцы. В данный момент мы приступили к асфальтировке верхнего слоя. Работы продолжаются уже на протяжении нескольких дней и до конца недели, скорее всего, мы закончим.
 
Після всіх робіт зроблять розмітку і дорога буде повністю готова. А для того, щоб ця ділянка була з якісним та рівним асфальтним покриттям, працювали близько 5-ти одиниць спецтехніки. Шляховики додають, пішло майже 450 тон асвальтобетону.  Крім того, паралельно вулиці Південнопроектій, підготовчі роботи ведуться і на інших вулицях. 
 
Артем Миргород майстер з поточного ремонту автомобільних доріг КП «Щляхрембуд» філії №4 
 
Была подготовлена улица Основянская, там отрезок  800 метров, около 5 тисяч квадратов. На данный момент там происходят подготовительные работы.
 
Роботи з укладки асвальтобетону по вулиці Основ"янській шляховики планують розпочати вже наступного тижня.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу