5 класс. В Украине объявлен высокий уровнь пожарной опасности

9 августа 2018, 15:23
 

В Україні до 13 серпня оголошено високий рівень пожежної небезпеки - 5 класу. Все через викоку температуру та посушливу погоду.

Рятувальники закликають всіх, перебуваючи на природі, не розпалювати відкрите багаття у лісних масивах.  Оскільки вони заборонені. На Харківщині рівень пожежної небезпеки триває не перший день. За даними надздвичайників, в області вже сталося 60 пожеж, які знищили 19 гектарів лісу. Аби попередити подібні випадки, особливо під час такого небезпечного періоду, рятувальники спільно з представниками інших відомств, виходять в рейди. 
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
Проводится совместно с лесниками, с правоохранительными органами, проводится совместное патрулирование, совместная разъяснительная работа с населением, которое проживает постоянно возле лесных массивов, ну и дачные поселки. В том числе, и места, которые примыкают к зонам отдыха: водоемы и так далее.  Каждые выходные дни, начиная с пятницы, вот лесники составляют минимум за выходные дни до 5 административных протоколов по причине разведения открытого огня в запретной зоне. 
 
За даними фахівців, наразі 133- х порушників вже спіймали на гарячому, і на них склали протоколи. Загальна сума штрафу 11 тисяч гривень. За розпалювання відкритого багаття в лісових масивах можуть оштрафувати на суму до 170 гривень. А у разі, якщо від пожежі загинуть люди, винуватець може сісти за грати. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу