Новая украинская школа: как в Харькове выглядят классы в начальной школе

9 августа 2018, 15:43
 

Нова українська школа - заклад, де діти захочуть навчатися. І задля цього впроводжують не лише нову програму, а ще й створюють нове освітнє середовище для майбутніх першачків. Так, у Харківському ліцеї № 89 вже підготували класи початкової школи. І вже незабаром діти та їх батьки зможуть на власні очі побачити як реалізують концепцію нової української школи у Першій столиці.

Анжеліка Сіренко заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі
 
У рамках Нової української школи ми обладнали наші кабінети меблями, зручними для дітей. Для ігор, для навчання, для проведення групових та індивідуальних форм роботи. Також нас забезпечили необхідним дидактичним матеріалом і технічними засобами навчання, а саме ноутбук для вчителя, пристрої і ламінатор.
 
Тепер класи для першокласників поділять на 4 осередки - математичний, природничий, мистецький та читання і письма. В них знаходяться всі необхідні предмети та матеріали, якими діти зможуть користуватися на уроках та у позаурочний час. І все у класах розташовано таким чином, щоб першокласники брали все, що їм тільки заманеться. Це зроблено для того, щоб у дитини був інтерес до навчання та саморозвитку.  
 
Анжеліка Сіренко заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі
 
На початку навчального року вчителі обов’язково познайомлять дітей з навчальними центрами, покажуть їм, як застосовують різні матеріали, вироблять спільні правила роботи у навчальних центрах. Поступово ці матеріали будуть доповнюватися, змінюватися в залежності від теми уроків.
 
Також у рамках концепції нової української школи в ліцеї впроваджують і динамічні перерви. І задля відпочинку дітей у коридорі створили гральний осередок. Там першокласники зможуть не тільки побігати та пострибати, а й пограти у розвиваючі ігри. Так, діти будуть не лише розважатися, а й закріплювати ті знання, які вони отримали на уроці. Першокласники в ігровій формі зможуть складати слова, порахувати, помалювати та повторити написання букв і цифр. 
 
Анжеліка Сіренко заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі
 
Ми сподіваємося, що новий освітній простір - це чудовий шанс кожному вчителю проявити свої творчі фантазії і створити клас своєї мрії, в якому буде зручно кожному малюку. І ми для цього зробили все можливе відповідно до державного стандарту нової української школи.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу