В УВК №106 готовят к открытию 2 группы для дошкольников

18 июля 2018, 16:03
 

Далі про створення сучасних умов для виховання наймолодших харків'ян. Більше 60 малюків зможе приняти вже 1 вересня НВК №106, що у Шевченківському районі, там тривають оздоблювальні роботи в двох нових групах.

Його відродження триває. У НВК №106, що у Шевченківському районі, готують до відкриття 2 нових групи для малюків. У минулому році за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса, цю, ще тоді школу реорганізували у виховний комплекс. Для дошкільнят відвели частину будови. Там провели глобальну реконструкцію та створили 2 сучасні групи для наймолодших.
 
Вячеслав Коростельов директор КЗ "Харківський НВК №106 імені В. Кисіля"  
 
Зараз діти тимчасово переведені до інших навчальних закладів, або ж перебувають вдома та оздоровлюються з батьками, оскільки йдуть ремонтні роботи. Як було обіцяно минулого року цього року продовжується реконструкція НВК. А саме відкривається друга черга двох дошкільних груп.
 
Наразі у приміщеннях тривають оздоблювальні роботи. Все йде за графіком, зазначає Вячеслав Коростельов, наприкінці серпня всі бригади будівельників повинні фінішувати. Питання, щодо оздоблення спалень, ігрових кімнат, роздягальні та ванних кімнат вже вирішено. 
 
Вячеслав Коростельов директор КЗ "Харківський НВК №106 імені В. Кисіля" 
 
Там буде все нове. Нове обладнання, нові меблі і все воно буде купуватися за рахунок міського бюджету. А батьки, коли вони приходили минулого 1 вересня, то на їхніх обличчях читалося задоволення. А думаю що не менш красиво, і не менш якісно буде і цього року. Звичайно, батьки задоволені. Можу сказати, що дуже велика кількість дітей насьогодні хоче перейти до нашого навчального закладу, саме до дошкільного підрозділу. Нажаль, не весь цей попит ми можемо задовольнити але більшість дітей ми звичайно приймаємо. Це буде більше 60 дітей на новий навчальний рік у цих двох группах і 60 у попередніх двох.
 
Також до нового навчального року, констатує Вячеслав Коростельов, на території НВК зведуть сучасний шкільний стадіон.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу