Жетон виходить з обігу

20 августа 2012, 11:57
 

Використати жетони до 1-го вересня. Така рекомендація від метрополітену. З того часу в підземці діятимуть лише пластикові електронні картки та одноразові паперові квитки. Останні ввели в обіг не так давно, але вони вже встигли себе зарекомендувати.

 

Анжела Сушко кореспондент

- Жетони йдуть в минуле. У Харківській підземці скоритистатися ними можна буде тільки до першого вересня.

Вже сьогодні жетони не продаються. А до кінця літа взагалі вийдуть з обігу, жетон стане під забороною. На зміну йому вже прийшли одноразові квитки. Тож пройти через турнікет можна буде тільки за ними або за безконтактною електронною карткою, якій до речі, констатують в метро, все більше пасажирів надають перевагу - майже вісімдесят відсотків. Харків’яни зізнаються, до нововведень вже звикли, мовляв якихось незручностей з поповненням рахунку або придбанням паперового квитка не відчувають, біля так званих електронних касс - без штофханини.

Олег

- Одинаково, мне одинаково.

Ольга

- Мне безразлично как-то.

Ілля

- Карточка намного удобнее. Не надо стоять в очереди как утром бывает. Скинул деньги на карточку и спокойно прошёл в метро.

Натомість у Харківській підземці обіцяють і надалі удосконалювати систему, тим більш, що з часом одноразові квитки буде введено і в наземному транспорті.

Анатолій Однорогов заступник генерального директора з експлуатації КП "Харківський метрополітен"

- Будем думать и думаем, как совершенствовать систему оплаты за проезд и всё остальное. А разовый билет введён на постоянной основе, прогрессивная плата за проезд, поэтому работает в метрополитене он хорошо и удовлетворяет полностью.

Та і користі чимало, кажуть фахівці , адже виготовлення паперового квитка обходиться всього у пів копійки, в той час як жетон коштував майже сімдесят. Тож економія суттєва, що правда яка саме сума заощаджується в метрополітені ще не підрахували, остаточні цифри обіцяють озвучити на прикінці року.

Анжела Сушко, Євген Дроботов. «Харьковские Известия»

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу