Спортивне свято

20 августа 2012, 11:35
 

В новий навчальний рік з новим стадіоном. До першого вересня в десяти харківських школах відкриють відреконструйовані і по-сучасному оздоблені майданчики для заняття фізкультурою. Перша ластівка - сто шістнадцята гімназія, урочиста подія там відбувалася вже сьогодні.

 

Владислав учень 6 класу Харківської гімназії № 116

- Он намного лучше, чем был. - А какой был? - Тут асфальт был страшный, постоянно падали, сдирали себе ноги и колени, головы расшибали. Сейчас тут ворота хорошие, много места и поля не одно, а два уже.

Оновлений шкільний стадіон на подвір"ї сто шістнадцятої Харківської гімназії для тамтешніх учнів став справжнім сюрпризом. На його урочисте відкриття зійшлися сьогодні усі. Учні, місцеві мешканці, чиновники та народний депутат.
Валерій Писаренко народний депутат України

- Сегодня вот этот новый стадион, который мы открываем после окончания Олимпиады, он наверное символичен, именно такие стадионы рождают олимпийских чемпионов. Я желаю всем от мала до велика, кто будет заниматься на этом стадионе несмотря на то, учится он в школе или в соседнем доме, чтобы они стремились к большему, чтобы они были в душе олимпийцами. Я желаю всем побед и поздравляю с открытием новой площадки.

На відкриття стадіону з онуком прийшла і Антоніна Павлівна. Жінка від оновлення майданчику у захваті.

Антоніна бабуся учня Харківської міської гімназії № 116

- Я очень довольна, потому что Леша ходит в продленную группу, занимется в футбольной секции и у них не было раньше возможности, они ходили в парк Горького, а сейчас я рада, что он будет на таком чудесном стадионе заниматься.

А от як треба займатися на оновленому стадіоні дітям та їх батькам демонструють бронзові призери України з гри у баскетбол.

Від спокуси потримати в руках м’яча не втрималися і владники. Вони спочатку спробували себе в футболі, а потім і у баскетболі.

А ось ці хлопці гідні особливої уваги. Їм до душі припали нововстановлені турніки і від піруетів, які вони на них тут виробляють перехоплює просто подих. Повторити кілька елементів за хлопцями спробував і мер міста.

Мер міста пообіцяв, що незабаром подібне спортивне свято обов’язково завітає і до інших шкіл.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

- Это первый стадион из всех 10 стадионов, которые будут открыты к 1 сентябрю в городе Харькове, потому что он был очень востребован жителями города Харькова, теми, кто играет в стритболл, баскетбол, кто занимается спортом.

А щоб було чим грати у ці види спорта міський голова Геннадій Кернес з народним депутатом Валерием Писаренко презентували учням гімназії м’ячи.

Олена Мітясова, Євген Шинкаренко. «Харьковские Известия»

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу