Диканевские очистные сооружения посетила директор Мирового банка по делам Украины, Белоруссии и Молдавии Сату Кахконен

17 июля 2018, 14:54
 

Передові технології, встановлення сучасного європейського обладнання, зменьшення викидів СО2 та будівництво комплексу з переробки мулу в результаті чого буде біогаз, з якого у подальшому вироблятиметься електроенергія. Саме так виглядає масштабна реконструкція очисних споруд Харкова. Всі ці роботи виконуватимуться за рахунок коштів Світового банку, представник якого сьогодні побувала на Диканівці.

До Харкова прибула директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови. Сату Кахконен під час свого візиту відвідала міські очисні споруди №1 що на Диканівці. Саме за кошти Світового банку і будуть реконструювати та модернізувати очисні споруди як на Диканівці так і на Безлюдівці. Наразі вже підписаний контракт з ізраїльською фірмою, яка і буде проводити всі роботи.
 
Юрій Шаталов заступник директора з очисних споруд КП "Харківводоканал"
 
Сейчас определяется рабочая группа по началу проектирования. Сегодня присутствовали руководители рабочего проекта, с ними уже начаты переговоры, определены офисы, где будут располагаться рабочие группы. Непосредственно ведутся переговоры по началу проектирования. При постоянной работе очистных сооружений будут выводиться объекты и будет производится реконструкция и модернизация. 
 
Тобто сам технологічний процес очистки стічних вод, під час всіх робіт, наголошує Юрій Шаталов, зупинятися не буде. Як все працює, співробітники КП "Харківводоканалу", показали Сату Кахконен. Представник Світового банку зазначила, що це дуже важливо, побувати на об'єкті, який будуть модернізувати.
 
Сату Кахконен директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови
 
Після побаченого, стало очевидним, що підприємство потребує оновлення. Нам приємно що ми фінансуємо цей проект. Сподіваюся що я ще приїду до вас через кілька років, по завершенню робіт, аби побачити вже реконструйовані очисні споруди. Бо ваше місто має бути ще більш екологічним.
 
Проект включає в себе повну реконструкцію споруд. Біологічне очищення буде кардинально іншим, з урахуванням передових методів світової очистки. Крім цього, в рамках модернізації, зазначили на підприємстві, буде зведений комплекс, що дозволить забезпечувати потреби очисних споруд електроенергією майже на 70%. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу