Во дворе по проспекту Героев Сталинграда, 150 для детворы установят верёвочный городок

16 июля 2018, 14:22
 

У місті триває програма з облаштування дворів сучасними дитячими ігровими комплексами. Наша знімальна група сьогодні побувала у дворі по проспекту Героїв Сталінграду, 150 та побачила як там створюють надвеликий ігровий комплекс для наймолодших. Дізналися і про родзинку епіцентру розваг.

Він збільшується з кожним днем. У дворі по проспекту Героїв Сталінграда, 150, що у Слобідському районі, створюють надвеликий ігровий комплекс. Комунальники пояснюють, прибудинкова територія доволі велика, існуючі ігрові форми не вміщають всіх дітей, яких тут чимало. Тому і було прийнято рішення додати побільше різнокольорових веж, гірок та гойдалок. А у середині буде ще один сюрприз, про який, місцеві малюки ще й не здогадуються. Зараз монтажні роботи тільки но стартували. Конструкцію, необхідно добре закріпити. Над цим і працюють.
 
Олександр Третьяк начальник дільниці з установки дитячих та спортивних майданчиків КП "ХРБП"
 
Эксклюзивный детский элемент, который называет сетка-пирамида. Этот элемент будет первым в городе Харькове, который будет установлен на придомовой территории. Так же здесь происходит навеска четырёхбашенного игрового комплекса, в который входит сам комплекс, горка с башнями, пружина, качель и балансир. И 2 недели назад здесь был установлен большой комплект тренажёров, в который входит мульти-фитнесс станция и 6 тренажёров. 
 
Також, додає Олександр Третьяк, у дворі для любителів вуличних культур зведуть майданчик для занять стріт-воркаутом. У планах і майданчик для гри у футбол чи волейбол. Наразі це питання в процессі узгодження. Комунальники кажуть, що обговорюють всі ці питання з місцевими мешканцями аби врахувати всі їх побажання та пропозиції. 
 
Олександр Третьяк начальник дільниці з установки дитячих та спортивних майданчиків КП "ХРБП"
 
Выполнение идёт по плану. На сегодняшний день из 150 детских площадок мы установили 87. И из 50 спортивных площадок мы установили 24. Так же мы занимаемся содержанием детских и спортивных площадок. В плане по окраске 5 500 элементов, выполнили - 3 300. По ремонту - 2 300 элементов, выполнили 1 850. Если вы обнаружите где-то поломку детских или спортивных элементов, то вы можете обращаться в службу "15-62". Мы в кратчайшие устраним все поломки. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу