Что нужно знать абитуриентам для поступления в ВУЗы?

16 июля 2018, 11:07
 

В Україні триває подача заявок на вступ до вищих навчальних закладів. абітурієнти розпочали подавати заяви 12 липня. Які новації варто знати вступникам і скільки ще є часу у абітурієнтів, аби подати документи?

Українські ВИШі почали приймати заявки на вступ. У Міносвіти просять абітурієнтів самостійно порахувати середній бал свого атестату, це можна зробити за допомогою спеціального калькулятору який є на сайті. А також нагадують, що подати документи можна зі свідоцтвом про народження. Але при цьому у МОН  просять телефонувати до відомства на гарячу лінію, а до моменту зарахування вступники повинні обов'язково надати до приймальної комісії паспорт. 
 
Олег Шаров директор департаменту вищої освіти МОН
 
2018 року, подача заяв на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітньо кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою навчання. Тільки в електронній формі, крім загального переліку винятків, коли насправді це є неможливим.
 
До таких винятків відносяться ситуації, зазначають в Міносвіти, коли неможливо зареєструвати електронний кабінет. Найчастіше це відбувається коли є розбіжності даних паспорту, атестату, сертифікату ЗНО, також сюди відносять сертифікат, отриманий за кордоном. Прийом заяв та документів розпочався 12-го липня, а от дата завершення для кожної категорії буде своя. 
 
Олег Шаров директор департаменту вищої освіти МОН
 
О 18-й годині 1-го серпня, для осіб які вступають на основі співбесіди вступних іспитів, або творчих конкурсів. О 18 годині 8 серпня, для осіб які вступають  тільки на основі сертифікатів ЗНО. Дозвольте звернути вашу увагу, що вступники на основі  сертифікатів ЗНО мають можливість подавати документи на молодшого спеціаліста до 8 серпня, що дає можливість подати документи на цей рівень тим вступникам, які , наприклад, розраховували, але не змогли вступити на бюджет для здобуття ступеня бакалавра.
 
У Міносвіти нагадують що вступники на основі  повної загальної середньої освіти за денною формою навчання мають можливість зареєструвати електронні кабінети вступників, завантажити додатки до документів про повну загальну середню освіту до 18-ї години 25 липня. Для цього потрібно зареєструватися на сайті і створити власний електронний кабінет. Ввести електронну пошту, номер телефону, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО. Далі вказати серію, номер, середній бал атестата, завантажити його відскановану копію, кольорову фотографію розміром 3х4. Після закінчення реєстрації абітурієнт отримує логін і пароль для доступу в особистий кабінет.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу