Как не заразиться инфекциями во время отпуска: советы врачей

12 июля 2018, 14:04
 

"Підчіпити" інфекцію влітку дуже просто. Особливо, якщо люди обирають відпочинок на пляжі. Що робити та як не захворіти інфекцією у відпустці?

Літо - найкраща пора року для відпустки. Серед найпопулярніших - відпочинок біля води. Але довгоочіковану мандрівку можуть зіпсувати сонячні опіки, перегрівання, травми та будь-які заразні хвороби. Та найбільша небезпезпека - це інфекції, які зачасту знаходяться саме у воді. Тож щоб уникнути інфекціії, наголошують лікарі, потрібно грамотно обирати місце для купання.
 
Інна Андрусович лікар-інфекціоніст
 
Если написано "купание запрещено", не зря же люди это пишут, значит купаться там не стоит, не стоит купаться в водоемах, которые используются для водопоя крупного рогатого скота, не стоит купаться в тех местах, где есть скопление водоплавающих птиц, они переносят огромный спектр инфекционных заболеваний.
 
Небезпечні мікроби перебувають не тільки у воді. В піску також знаходяться грибкові інфекції. Це стосується пляжів і прісних водойм, і морських. І головне, кажуть лікарі, гарне самопочуття залежить від того, що саме людина вживає в їжу. 
 
Інна Андрусович лікар-інфекціоніст
 
Не покупать на стихийных рынках, вот когда идут и кричат там "пахлава, кукуруза" и все остальное. Не известно, сколько человек с этой вареной кукурузой ходит по пляжу, сколько она уже вареная и насколько она свежая, наверное, тоже не нужно рисковать. Кушать нужно в предназначенных для это местах, либо брать с собой то, в чем вы уверены.
 
Яке б місце для відпочинку не обрали туристи, лікарі рекомендують завжди збирати "аптечку мандрівника", до якої треба покласти жаропонижаючий та антисептичні засоби,  препарати кишкової групи, спазмолітики та сорбенти. Також лікарі зазначають, що дотримання простих правил гігієни збережуть не тільки здоров'я, а і кошти.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу