Льготный проезд для харьковских школьников в электротранспорте действует с 28 августа по 28 июня

12 июля 2018, 13:00
 

Чи потрібно платити за дитину за проїзд у наземному електротранспорті? Це питання, зокрема у Харкові вирішено ще з 2008 року. Вже 10 років у місті діти шкільного віку можуть користуватися пільгою у вигляді шкільного квитка. По при це до нашої редакції зверталися люди, які повідомляли що кондуктори змушують платити за проїзд за дітей. У ситуації рзбиралися наші кореспонденти.

Канікули - це час коли діти набираються сил до нового навчального року. Хтось виїжджає у табори, хтось розважається в парках та скверах, пересуваючись по місту в тому числі і на міському наземному електротранспорті.
 
Сергій Дульфан директор Департаменту транспорту і зв'язку 
 
С 2008 года, было принято решение о предоставления льготы в виде реализации школьных проездных билетов, которые на тот момент стоили 15 гривен на один вид транспорта и 20 гривен на два вида транспорта, без определения  количества поездок. Несмотря на неоднократное повышение стоимости проезда с 2008 года, депутаты принимали решение, о том, что стоимость постоянных билетов для наших младших харьковчан остается такой же как она была в 2008 году, просто увеличивая компенсацию предприятиям электротранспорта.
 
І надання пільгового проїзду успішно працює вже 10 років поспіль. І наразі, зазначають у Департаменті освіти вже відома кількість учнів, які і в учбовому році 2018-19 року будуть користуватися такими проїзними квитками.
 
Валерій Шепель начальник відділу Департаменту освіти Харківської міської ради
 
На сегодняшний день 203 школы города заключили договор с "Харьковпасc" и мы имеем сегодня уже цифру 79 400 детей, которые изъявили желание воспользоваться этой услугой, этой льготой. Это дети школьного возраста от 6 до 18 лет.
 
Школярі, які отримають пільгові квитки, зможуть користуватися тролейбусом і трамваєм, як зазначили у Департаменті транспорту без обмежень у кількості поїздок. Але важливо пам'ятати і дітям і дорослим, що дія цих квитків таки має певні обмеження.
 
Сергій Дульфан директор Департаменту транспорту і зв'язку 
 
Поэтому в период с 28 августа по 28 июня, то есть это период учебного сезона, школы, по заявкам родителей приобретают постоянные билеты по установленной стоимости, и проезд школьников осуществляется на основании этих постоянных билетов. Безбилетный билет у нас запрещен, вы знаете, действующим законодательством. В период школьных каникул, то есть июль и август месяц, данная льгота не предусмотрена.
 
Цього ж року до наземного електротранспорту додався ще підземний. Вперше, Харківська міська рада, за ініціативи мера Геннадія Кернеса, надала школярам п'ятдесяти відсоткову пільгу на проїзд у метрополітені - на час навчального року.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу