Справку о составе семьи с 16 июля можно получить по доверенности

12 июля 2018, 15:36
 

З 16 липня довідку про склад сім'ї можна буде отримати за дорученням. Відповідне рішення затвердили на міськвиконкомі. Крім того, власник житла тепер зможе отримати цей документ без присутності інших власників.

Отримати довідку про склад сім'ї тепер стане ще простіше. Її видавимуть за нотаріальним дорученням. З таким проханням до Департаменту реєстрації звернулись харків'яни, рішення переглянули та затвердили на міськвиконкомі.
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації 
 
Например, кто-то за границей, кто-то не имеет возможности, кто-то не имеет времени обратиться за этой справкой о составе семьи. Несмотря на то, что порядок 1 июля был кардинально изменен, и по сегодняшней статистике только 25% всех справок выдаются с участием заявителя, а 75% справок уже выдаются автоматически без присутствия заявителя, без отвлечения его,  а количество справок, которые выданы сегодня - мы достигли отметки в 50 тысяч и для нас это очень серьезные показатели.
 
Крім того, процудера стане простішою і для власників житла. Раніше відповідно до положення про Реєстр територіальної громади - довідку про склад сім'ї власники помешкання могли отримати тільки у присутності інших співвласників. Це правило теж переглянули.
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації 
 
После принятия сегодняшнего решения такую справку можно получить любому собственнику без присутствия других собственников, ее можно сегодня получить нанимателю, также ее можно получить любому зарегистрированному лицу по данному адресу, если ему исполнилось 14 лет. Также такую справку можно получить законному представителю такого лица, либо лицу по доверенности.
 
Всі ці новації, зазначив Олег Дробот, стали доступні після запуску Порталу електронних сервісів Харкова. До нього, крім працівників мерії, ЖЕКів та центрів адмінпослуг, вже підключились більше двохсот нотаріусів. Планується, що згодом це зроблять і комунальні підприємства - водоканал, теплові мережі,  а ще обленерго та міськгаз. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу