Набор первоклассников. В этом году в Харькове свои двери откроют 505 первых классов, где будут учится 14 тысяч детей

11 июля 2018, 12:34
 

У зв'язку з новаціями які запровадили у Міносвіти, може бути по кілька перших класів у одній школі. Принаймні в деяких ЗМІ є інформація що начебто, упевних столичних школах набрали більше 5-ти перших класів. А батьки, в свою чергу побоюються, що їхнім дітям доведеться вчитися в коридорах.

Валерій Шепель начальник відділу Департаменту освіти Харківської міської ради
 
Ни один ребенок, на сегодняшний день, не останется без образования, без гарантированного Государством права на образование. Планируется открыть 505 классов, что на 31 класс больше чем в предыдущем учебном году. И соответственно количество учащихся первых классов почти 14 тысяч. 
 
Міністерство освіти та науки України запровадило певні новації. Серед нововведень - територіальний метод зарахування першокласників. У профільному міністерстві вважають що це знизить рівень корупції. До шкіл приймають за пріоритетами. Тобто дітей, батьки яких прописані на території обслуговування школи - зарахують. Якщо ж батьки обрали навчальний заклад не за місцем мешкання, то їх дітей зараховуватимуть на основі жеребкування, яке проводиться вже після основного набору, який тривав до першого червня.
 
Валерій Шепель начальник відділу Департаменту освіти Харківської міської ради
 
Школа не может вместить всех желающих. и соответственно эта школа берет, после 1 июня эти заявления  и проводит жеребьевку на определенное количество мест, которые у них остались не заполненными. Этой процедуры раньше не было, это новация министерства образования и науки Украины. Но поскольку может вопрос сложный или родители четко определились, никакого ажиотажа особого не было.
 
Проблем з жеребкуванням, зазначають освітяни, у Харкові не було. Вся процедура була відкритою, а на сайтах кожної школи Харкова розміщували інформацію про наявність вакантних місць.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу