Юлия Светличная посетила детский дом семейного типа семьи Глебовых

11 июля 2018, 13:04
 

Під час робочої поїздки на Красноградщину Юлія Світлична приділила увагу не лише медицині та освіті. Голова Харківської облдержадміністрації завітала і до багатодітної сім'ї. Родина нещодавно переїхала у нове помешкання, куплене за державною програмою підтримки дитячих будинків сімейного типу.

Владислав та Людмила Глебови виховують сімох дітей. І нещодавно їм випала можливість переїхати до нового просторого будинку, який знаходиться у селі Піщанка Красноградського району. Ключ від нового помешкання родині передала голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. І керівник області приїхала до них, аби подивитися, як Глебови облаштувалися у будинку.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Завітали до сім'ї Глебових. Ця сім'я отримала можливість отримати будинок за державною програмою. Окрім двох своїх діточок, ще п'ять дітей-вихованців. І всього сім'я із семи діточок залишається у цьому гарному будинку з усіма умовами. Трохи зробили ремонту, трохи допомогли. А сюрпризом стали деякі подарунки, які дуже знадобляться мамусі у побуті. 
 
Юлія Світлична зауважила, що вперше за роки незалежності держава виділяє фінансування на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу. В цьому році в області вже куплено два приміщення за цією програмою.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу