Коммунальщики комплексно подходят к ремонту старого жилого фонда

11 июля 2018, 13:46
 

Мешканці будинку по вулиці Колонній, 6 просили оновити під'їзди, що за довгі роки отримали непрезентабельний вигляд. Фахівці обстежили будинок та визначили, що необхідно і дах відновити, ще й цоколь з відмосткою.

Ця двоповерхівка знаходиться в затишному мікрорайоні Баварії на вулиці Колонній, 6. Маленький та чистий дворик, навколо тиша і краса. А ось в самому будинку картина трохи інша. Це один з двох під'їздів. Фарба на стінах майже вся злізла, стеля з білої перетворився на сіру. Дерев'яні сходи і ті продірявилися. А це другий під'їзд. Тут все блищить новизною. Все пофарбовано і побілено. 
 
Оксана Башлай заступник голови Новобаварського району з питань житлово-комунального господарства
 
Жители данного жилого дома обратились к мэру Харькова Геннадию Кернесу с просьбой о проведении ремонтных работ. По факту обращение было проведено техническое обследование специализированными коммунальными предприятиями и определено техническое заключение - необходимо выполнить ремонт кровли, оголовков, подъездов, цоколя, отмостки, а так же заделка трещин. В прошлом году уже был выполнен ремонт кровли и оголовков, в данном году выполняется ремонт подъездов и входных групп. Так же в планах и ремонт цоколя. 
 
Для завершення робіт у другому під'їзді, додає Оксана Башлай, комунальникам потрібно тиждень-півтора. Каже, все буде зроблено якісно, і головне комплексно, всі додаткові прохання людей під час ремонту будуть враховані. Так само як і по іншим адресам.
 
Оксана Башлай заступник голови Новобаварського району з питань житлово-комунального господарства
 
В целом по Новобаварскому району запланирован ремонт подъездов и входных групп в 67 домах, это 113 подъездов. В настоящий момент выполнены работы по 41 жилому дому в 73-х подъездах. В работе 12 жилых домов и 22 подъезда. До конца года планы по ремонтам должны быть выполнены. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу