Создаем равные условия для предоставления медицинских услуг жителям города и села - Юлия Светличная

10 июля 2018, 14:50
 

Губернатор Юлія Світлична під час робочої поїздки на Красноградщину ознайомилась з роботою медичної амбулаторії в селі Піщанка, де нещодавно закінчили капітальний ремонт.

Піщанська амбулаторія сімейної медицини обслуговує понад шість з половиною тисячі мешканців  прилеглих населених пунктів. Двоповерхова будівля  була побудована у 80-х роках минулого століття, і з того часу в закладі проводилися лише косметичні ремонти силами медичного персоналу. У минулому році були виділені кошти з державного бюджету на проведення капітального ремонту. Протягом 17-го та 18-го років в амбулаторії були відремонтовані усі приміщення: реєстратура, денний стаціонар, кабінети лікарів. У будівлі замінено вікна та двері на енергозберігаючі.
 
Ганна Васенко головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району
 
За останні два роки ми повністю забезпеченні комп’ютерною технікою, для виконання медичної реформи. Також нам повністю поміняли меблі. Повністю ми забезпечені медичним обладнанням інвентарем, згідно примірного табелю.
 
Ознайомившись з виконаними роботами, керівник області Юлія Світлична  запевнила, що громада і надалі отримуватиме підтримку і не тільки у медичному закладі.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Завдяки тому, що кардинально поміняли систему наповнення бюджетів і ваша сільська, і районна, і обласна  рада на сьогоднішній день мають змогу приділити увагу і капітальному ремонту доріг, і зміцненню усіх можливих інфраструктурних об’єктів. Ми будемо продовжувати ремонт районної лікарні, будемо укріплювати гуманітарну сферу, збудуємо вам фізкультурно-оздоровчий комплекс в районі. Будемо приділяти увагу зміцненню інженерних інфраструктурних об’єктів, виділимо кошти і на дороги, в тому числі і місцеві, і комунальні.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу