Юлия Светличная проинспектировала ход ремонтных работ в ОКБ и провела там личный прием сотрудников

10 июля 2018, 14:48
 

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична побувала з робочім візитом в Обласній клінічній лікарні. Там губернатор проііснпектувала хід ремонтних робіт, і зазначила що темпи збавляти не будуть і вже найближчім часом будівельники почнуть відновлення двох відділень.

Харківська обласна клінічна лікарня входить до семи найбільш потужних обласних лікарень України. В ній працює до 2000 робітників, знаходяться 830 стаціонарних ліжок, за рік проходять лікування майже 30 тисяч пацієнтів.  А тому, зазначила голова облдержадміністрації Юлія Світлична, потрібні якісні умови для їх перебування 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Вже виділені фінанси з обласного бюджету на ремонтні роботи даху, а також вхідної групи. Очікуємо найближчими тижнями захід будівельних компаній, для того щоб розпочати ремонт на 5 і 7 поверсі, кардіологічному і хірургічному відділенні, яке буде приведено до відповідності, якості.
 
Також для обласної лікарні придбають сучасне нове обладнання. І воно там дуже потрібно зазначає керівництво лікарні, адже саме до цього закладу доправляють мешканців зі всієї області, а також з міста Харкова, для проведення складних операцій.
 
Богдан Федак головний лікар ОКЛ
 
За минулий рік, за результатами, ми зробили стільки стентувань, при гострому інфаркті,  скільки за той же час дві дуже поважні науково-дослідні київські клініки разом узяті. Ми проводимо найбільшу кількість стентувань в Україні. І ми хочемо ще більше покращити цю роботу. Дякуючи Юлії Олександрівні, вона поклопотала, щоб нам дали таки гроші, співфінансування міністерство  для придбання нового ангіографу. 
 
Губернатор Юлія Світлична оглянула хід ремонтних робіт у закладі та ознайомилася з подальшими планами його розвитку, провела нараду з керівництвом ОКЛ, а також провела особистий прийом громадян.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
В обласній лікарні і в медичних працівників і у лікарів є особисті питання, в тому числі і питання щодо вирішення питань зі здоров'ям. Тому долучаємося, на це можливості  фінансування, будемо включати у програму "Здоров'я Слобожанщини" ті проблемні питання, які сьогодні були озвучені, а також  інші питання житлово - комунального господарства, також інші особисті питання які були озвучені - на особистому контролі голови обласної державної адміністрації, а всі спеціалісти і департаменти які сьогодні  також були писутні візьмуться фахово до вирішення цих проблем.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу