Равные возможности

17 августа 2012, 12:54
 

Обещано - сделано. Государство выделило для Слобожанщины средства на строительство четырех физкультурно-оздоровительных комплексов. Такие спортивные сооружения, по мнению правительства, смогут стать спортивными базами районов и центрами подготовки будущих олимпийцев.

Ті спортивні майданчики, що вже побудовані в області, використовуються юними спортсменами щодня. Так і сьогодні на одному з них, у центрі Вовчанська відбувся традиційний футбольний турнір на кубок народного депутата Дмитра Шенцева. І право першого удару юні спортсмени доручили саме йому.

Учасники турніру отримали від депутата і несподіваний подарунок – квитки для команди-переможця на найближчий матч Металісту. У сусідньому, Печеніжському районі, чекають на свій подарунок боксери. Три місяці тому їм був обіцяний сучасний боксерський ринг та зал для тренувань. І ось він готовий. Відкриття заплановане на двадцять друге серпня. Дмитро Шенцев особисто перевірив якість спортінвентаря.

Дві тисячі дванадцятий рік – рік спорту. Цьогоріч на Харківщині буде відкрито понад тридцять спортивних та тренажерних майданчиків. А у чотирьох районах Харківської області будуть побудовані сучасні фізкультурно-оздоровчі комплекси. Сьогодні ж перший камінь у майбутній спортивний центр заклали у Вовчанському районі.

Дмитро Шенцев, народний депутат України:

- Действительно у нас сегодня праздник, действительно не ординарное событие. Но я вам должен сказать – привыкайте к тому, что эти события будут ординарными. Мы на самом деле делаем то, что обещали людям. И власть, и Партия регионов выполняют свои обещания, и на этом мы не останавливаемся. Мы будем продолжать строительство спортивных сооружений, заниматься досугом нашей молодежи. Потому что мы и власть, и Партия регионов говорили, что дети это наш приоритет. Поэтому эти мероприятия станут ординарными.

Українська молодь повинна мати рівні можливості для занять спортом, не залежно від місця проживання. Тож, впевнений Дмитро Шенцев, поява нових фізкультурних центрів у найвіддаленіших районах області повинна стати такою ж ординарною подією, як будівництво дитячих та спортивних майданчиків, що регулярно відкривають в області.

Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної ради:

- Мы движемся шаг за шагом, вперед. Сегодня шаг, завтра шаг, и так далее. У нас есть детские площадки, у нас есть площадка спортивная, будет физкультурно-оздоровительный комплекс, у нас будут спортивные площадки по всем населенным пунктам.

Андрій Соловйов, Віктор Ноздрачев. «Харьковские Известия».

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу