Спілкування віч-на-віч

17 августа 2012, 12:35
 

А от де ніколи не буде завершення роботи, так це у приймальні народного депутата Валерія Писаренка. Бо люди завжди йтимуть туди, де можуть розраховувати на допомогу. Турботи різні - юридичні, комунальні, соціальні. Усіх щодня назбирується до півсотні. Як їх вирішують - бачили наші кореспонденти.

 

Тридцять років в очікуванні ремонту. Під час дощу в оселі пенсіонерки Алли Ковальчук зі стелі завжди капає вода. Мешкає жінка на верхньому поверсі, а покрівлю вже давно капітально не ремонтували

Алла Ковальчук мешканка будинку №4 по вулиці Новгородській

- Ливнёвка здорово заливала, она нам все двери испортила заливала и все замки они тридцать лет ремонтируют, я хочу, чтоб они мне вообще поменяли ливнёвочку, полтора метра трубы и проблемы нет, капитальная стена вся мокрая, потолок весь мокрый, оно может и ремонт копеечный был бы, только может козырьки надо новые поставить, если б только вовремя реагировали.

З таким проханням і прийшла жінка до приймальні народного депутата Валерія Писаренка. На особистий прийом. Тут і пенсіонер Федір Ходєєв. Чоловік теж не любить сезон дощів. Бо поблизу його будинку, говорить, - не дорога, а багнюка. І не пройти, і не проїхати. На ремонт чекають вже другий рік поспіль. І таких звернень до приймальні чимало. Валерій Писаренко каже, на першому місці серед проблем харків’ян - саме житлово-комунальні. А вирішення цих проблем - у державному фінансуванні.

Валерій Писаренко народний депутат України

- Мы будем контролировать, чтобы городские службы быстро и эффективно реагировали на просьбы харьковчан, для этого мы планируем обеспечить достаточное финансирование на следующий год и будем следить за тем, чтобы коммунальные службы расходовали эти средства исключительно на потребности харьковчан, связанные в том числе с работой жилищно-коммунального фонда.

Звертаються люди не лише з такими питаннями. Нагальна проблема з якою йдуть люди до приймальні народного обранця - відсутність юридичних знань та підкованості в оформленні документів на житло, на землю.

Володимир Діденко пенсіонер

- Очень может помочь, и спасибо за это, я побеседовал с Валерием Владимировичем, мне очень понравилось его отношение те, проблемы, которые я изложил, я думаю, будут решены.

Щоразу до приймальні приходять понад півсотні чоловік. Наразі довелося збільшити кількість таких особистих зустрічей громади із нардепом до двох на тиждень. Сама ж приймальня відкрита всі сім днів. Також існує практика так званих прийомів он-лайн - по телефону для тих, хто не може самостійно прийти та поспілкуватися з Валерієм Писаренком. У планах тепер запровадити виїзні зустрічі на місцях, аби поділитися наболілим з парламентарем міг кожен мешканець Дзержинського району.

Анастасія Полякова, Олег Синицький. «Харьковские Известия»

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу