Лидер Радикальной партии Олег Ляшко выступил против повышения стоимости газа

25 июня 2018, 15:09
 

Замість підвищення вартості газу, треба підвищувати зарплати. З такою заявою лідер Радикальної партії виступив у Верховній Раді. Народний депутат не згоден з МВФ та називає підвищення вартості газу необгрунтовним.

Олег Ляшко вважає рішення про підвищення вартості газу для населення на догоду МВФ необґрунтованим, і закликає владу відмовитись від цього кроку.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Коли піднімали до 7, потім до 8 і 9 тисяч гривень за тисячу кубів газу, так само розказували, що має бути ринкова ціна. Скільки ще разів треба піднімати ціну на газ, щоб нарешті зупинитися? Собівартість видобутку українського газу – 1,5-2 тисячі гривень за тисячу кубів, а з урахуванням рентабельності і транспортних витрат – максимум 3,5-4 тисячі гривень. Чому 11? Звідки цифра 11 тисяч гривень за тисячу кубів? В мене запитання до прем’єр міністра і до Нафтогазу: хто з українців зможе заплатити таку ціну на газ? 
 
Замість підвищення вартості газу Ляшко пропонує підвищувати зарплати. Гроші на це є, запевняє лідер радикальної партії.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
4 мільйони людей живуть на мінімальну зарплату, мільйони українських пенсіонерів – на мінімальну пенсію у 1,5 тисячі гривень. Є перевиконання доходів бюджету Пенсійного фонду. Є можливості перерахувати пенсії для колгоспників, чорнобильців, для інших категорій пенсіонерів і підняти пенсії. Ми вимагаємо від уряду не тягнути з підвищенням зарплат і пенсій до осені, а зробити це зараз.
 
Політик переконаний, що влада не має права співпрацювати з міжнародними партнерами, вимоги яких суперечать інтересам українців.
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії
 
Я зроблю все, щоб Україна більше не поверталася до тих часів, коли МВФ буде розповідати, які суди приймати, яку зарплату платити українцям, яку пенсію і яку ціну на газ встановлювати і вимогу продавати землю. Це приниження України, коли нам ззовні диктують, як жити і які зарплати мають бути в українців. Має працювати національна економіка. І уряд і влада мають проводити таку політику, щоб самим заробляти, не ходити, не побиратися ніде по світу і не принижувати українців.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу