Харьковские спортсменки выиграли чемпионат мира по эстетической гимнастике

23 июня 2018, 13:59
 

Ці дівчата на перший погляд звичайні підлітки, які полюбляють спілкуватися з однолітками, переглядати улюблені фільми та відпочивати під сучасну музику. Але, почувши свого тренера, шикуються, мов солдати, та починають розминатись. Здається, що зробити такі трюки дуже просто. Але це не так. Кожна з дівчаток займається спортом більше 10 років. І переконують - це вже невід"ємна частина їхнього життя. Естетична гімнастика відрізняється від художньої тим, що в ній не використовують предмети. Цей різновид спорту, заснований на природних рухах всього тіла. Хоч естетична гімнастика нещодавно з"явилась в Україні, вона вже має свою історію у Першій столиці. 
 
Ірина Гутник тренер 
 
Вид спорта, как таковой начался на Украине в 2004 году, кстати, первый чемпионат Украины проходил в Харькове в 2005 году и первый Кубок Украины, также проходил в Харькове в 2006 год.
 
Дівчата з команди Ірини Гутник беруть участь у багатьох конкурсах і завжди займають призові місця. Своїм головним досягненням, вони вважають, перемогу на чемпіонаті світу.  Це відео міжнародних змагань, де харківські спортсменки посіли перше місце.
 
Софія учасниця команди
 
Когда мы выступили первый раз, мы точно были первые, но потом после второго выступления нашу оценку и не вывесили и мы так переживали. Думали, что все. Второе место, но слава богу все обошлось и мы заняли первое место. Это были слезы радости. Это не передать словами.
 
Христина капітан команди  
 
Мы, когда посмотрели баллы, примерно уже понимали, что становимся первыми. Начали очень сильно радоваться, начали уже плакать эмоции распирали.
 
Головне у командному спорті - це завжди бути дружніми, кажуть дівчата. Саме цьому юних гімнасток навчила їхня тренер - Ірина Гутник. Вона знає дівчаток приблизно з 3 років. тренер радіє, коли її вихованки, займають перші місця, але не тільки перемоги надихають. Каже, що і невдачі запалюють та мотивуюють працювати ще старанніше.  
 
Ірина Гутник тренер 
 
Я всегда очень сильно волнуюсь, очень. Мне как бы всегда лучше, как я думаю, лучше я бы выступала сама, чем смотреть как выступают мои воспитанницы. И было очень волнительно, когда играл гимн и девчонки пели. Даже не тот факт, когда сказали, что мы на 1м месте и я узнала результат, было радостно, все. Но когда они пели гимн, это было очень волнительно, стоя на пьедестале.
 
Далі у планах гімнасток -  звання майстрів спорту. І вони впевнені у своїх силах, бо знають, що завжди можуть розраховувати на підтримку свого міста та країни.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу