В Харькове приступили к реализации проекта городского ситуационного центра

21 июня 2018, 15:09
 

У Харкові приступили до реалізації проекту ситуаційного центру. Відповідні перемовини з американською компанією, що консультує місто, сьогодні провів перший віце-мер Ігор Терехов. Навіть вже обрали місце під центр.

Це зустріч першого віце-мера Ігоря Терехова та екс-голови нью-йоркської поліції Джона Хувейна. Саме американська компанія,яку він представляє допомагає Харкову у створенні міського ситуаційного центру. Місце вже обрано, в районі аеропорту, сьогодні його навіть оглянули.  
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Это место выбрано не случайно, потому что локация такого центра должна происходить именно недалеко от аэропорта, недалеко от ведущих магистралей, но в тоже время не должно находиться в центральной части города Харькова. Мы посчитали трафик, чтобы доехать до ситуационного центра из центральной части города нужно порядка пятнадцати-двадцати минут, это в условиях дневного передвижения. Конечно, в условиях чрезвычайной ситуации, в условиях, когда будут задействованы ресурсы и полиция, конечно будет быстрее трафик.
 
Ситуаційний центр планують зробити за прикладом служби "9-1-1". У Харкові він теж матиме єдиний номер, на який зможуть звертатись харків'яни з різними проблемами. Проект, зазначив Ігор Терехов, частина роботи зі створення цілої системи безпеки міста. 
 
Джон Хувейн керівник компанії "GSS"
 
Я хочу у першу чергу привітати мера Харкова і його першого заступника з початком такого грандіозного проекту, адже такий проект - це початок сучачного міста і сучасне місто не може існувати без такого проекту. Основна ціль ситуаційного центру - це участь всіх служб в одному місці. І всі працюватимуть у цьому центрі, як партнери. Ніхто нікого не перевершуватиме, а працюватиме єдино.
 
Приблизна концепція створення центру вже зрозуміла, відзначили сторони. Скоро до Харкова приїдуть американські експерти і разом працюватимуть над його втіленням в життя. Вони розподіляться по групам та напрямкам - поліція, пожежні, комунальні служби, айті. Побудувати ситуаційний центр планують за кошти міського бюджету. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Наша основная задача, чтобы город Харьков оставался спокойным городом, чтобы каждый гражданин города Харькова, каждый горожанин, каждый ребенок чувствовал себя в безопасности. И идя планомерно и системно по пути создания города Харькова, как безопасного города мы огромное внимание уделяем созданию ситуационного центра. Этот ситуационный центр позволит очень быстро реагировать на все вызовы. Там будут объединены все службы - и пожарные, и наши коммунальные службы абсолютно все, и службы облэнерго, и харьковского горгаза, и, естественно, службы быстрого реагирования патрульная полиция. Для нас это очень важно. Вот как отмечалось сегодня, то если бы у нас уже был создан такой ситуационный центр - мы могли бы оперативно и быстро среагировать на вчерашнюю ситуацию.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу