Геннадий Кернес провел личный прием на КП "Харьковводоканал"

21 июня 2018, 17:30
 

Діалог, послідовність, відповідальність і конкретні відповіді. Саме за таким принципом проходять особисті прийоми Харківського міського голови Геннадія Керенеса. Сьогодні мер провів виїзний прийом на комунальному підприємстві "Харківводоканал"

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Комунальне підприємтво "Харківводоканал". Саме ці люди, які очікують в коридорі, і відповідають за те, аби щодня харків'яни у своїх домівках були з водою. І сьогодні у них на підприємстві міський голова Геннадій Кернес з виїзним прийомом. Тому охочих персонально поспілкуватись з мером - більше сотні. У своїх заявах, розповідають водоканалівці, зібрали найгостріші проблеми. Вікторія Світлична відразу з трьома проханнями, які і озвучила Геннадію Кернесу. Всі стосуються оновлення дорожної та транспортної інфраструктури в селищі Жихар. 
 
Вікторія Світлична спеціаліст відділу управління персоналом 
 
Я живу в поселке Жихарь. Очень много лет там нет светофора. Были и смертельные случаи. Я живу там 38 лет. Поэтому я решила к мэру, зная, ну не только по слухам, что он очень много людям помогает. Мы видим как город облагораживается, поэтому я и решила обратится. По первому вопросу, сказал, что поможет, по второму поможет это остановка павильона в поселка в Жихарь, я уверена, что будет помощь. Ну а дороги, администрация тоже пообещала помочь.
 
Серед заявників і жителі району, що потрапив до карти будівництва метро в бік Одеської. Марина Купіна цікавиться у Геннадія Кернеса, чи місто допоможе її родині з переселенням. Фахівці пояснюють процес оцінки власності ще триває, але залишати на призволяще харків'ян, які будуть переїжджати місто не налаштоване. Більше того, зробить все, що від мерії залежить.    
 
Марина Купіна провідний інженер 
 
Надеюсь после сегодняшнего приема все решится благополучно, хорошо, помогут. Потому, что как бы отчитались только что на  приеме, что работы ведутся. Максимально будет помогать, вестись помощь жителям. То есть будут входить сюда и разные затраты переезда и затраты на риелтора и оформление документов. Поэтому хочется верить, что жители Основянского района не обижены. И строительство метро все мы прекрасно понимаем, что оно нужно для нашего города и верим в то, что все останутся довольны. 
 
За розпорядженням міського голови у місті посилять боротьбу з так званими наливайками, займуться пошуком житла для соціальних категорій населення, переглянуть можливіть відновлення ряду автобусних маршрутів, світлофорних об'єктів та зупиночних павільйонів.  Особливу увагу міські служби приділять ремонту та оновленню житлового фонду та дорогам. Більше того, у місті продовжать роботу із зведення сучасної спортивної інфраструктури для школярів. Так вже до наступного року, зазначив Геннадій Кернес, місто побудує новий сучасний стадіон і у 91 школі. 
 
Ольга Бартенева інженер-інспектор 
 
У меня ребенок идет в первый класс в эту школу в сентябре. Стадион находится в очень плачевном и аварийном состоянии. Это место выгула собак и распития спиртных напитков. Поэтому обратилась к нему с тем, чтобы сделали стадион нового образца, такие которые сейчас делают в Харькове. Ну, пообещал, что сделают к 2019 году. Так же пообещали сделать дорожки. 
 
Цей особистий прийом міського голови на "Харківводоканалі", по кількості заявників, став рекордним. Геннадій Кернес вислухав більше сотні харків'ян та розглянув понад ста п'ятдесяти питань. Кожне, міський голова взяв під свій особистий контроль. І, підкреслив, слідкуватиме за їх вирішенням.   
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
101-му человеку пообещали и вселили уверенность в завтрашний день. Все ваши отметки, которые вы отметили по выполнению тех задач, которые мы перед собой поставили все должны быть выполнены качественно и в срок. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу