Безопасный пикник и консервация - врачи предостерегают от негативных последствий

19 июня 2018, 15:03
 

Задуха та спека як звісно негативно позначається на здоров'ї людей, особливо дітей, людей похилого віку та страждаючих хронічними недугами. І медики радять слідкувати за станом власного здоров'я, а ще завжди бути обачними.

Як правило літо - період відпочинку. Тож кожен сприятливий за погодою день люди максимально використовують, аби відпочити, зокрема на природі. Влаштовують пікніки та готують страви на мангалі. І все би добре, кажуть лікарі-комбустіологи, як би не нещасні випадки, що зачасту трапляються - це опіки через власну необачність під час розведення вогню та приготувань на мангалі. . 
 
Валерій Кім комбустіолог Харківського опікового центру
 
Ежегодно бывает, в этом году уже было, когда поступали детишки, коснувшиеся того же мангала, либо открытого пламени и взрослые тоже. Вот те же средства для разжигания углей, костров, нужно читать инструкцию и правильно выполнять.  Потому что здоровье нас и наших детей в наших руках. Поэтому добавлять все эти разжигательные смеси уже на этапе появления огня не рекомендуется, может проскочите, а может и не проскочите. 
 
Небезпека, кажуть, може підстерігати і у власній домівці, особливо господинь, які займаються традиційною для літнього періоду консервацією. 
 
Валерій Кім комбустіолог Харківського опікового центру
 
К сожалению добавляется летом - это консервация. С этим нужно быть очень аккуратными. Она сопровождается с чем, с кипячением, стерилизацией, пастеризацией и вот этот фактор также нужно помнить о нём, что он бывает. 
 
А ще, зазначають фахівці високі температури повітря в літку провокують пожежі. Тож через перегрів агрегатів і звичайних автомобілів і спецтехніки працюючої практично без перерви у полях, виникають загоряння.   
 
Валерій Кім комбустіолог Харківського опікового центру
 
Работающие с дизельной техникой специалисты, профессионалы они на 200% уверены, что солярку просто так не поджечь, но летом при жаре пары солярки вспыхивают ой-ой-ой как. То же газовое оборудование. Вот недавно папа с ребёнком поступали, где что-то произошло. Надо следить. Температурный режим меняется, все объёмы всё расширяется, всё что может переходит из жидкого состояния в газообразное, которое намного легче воспламенятся.
 
Ну і те, каже Валерій Кім, що необхідно пам"ятати завжди - сірники для дітей не іграшка Навколишній світ малеча повинна пізнавати так, щоби не було ніяких негативних наслідків, а це вже турбота дорослих. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу