В Харькове провели соревнования по дипломатическому многоборью

18 июня 2018, 15:25
 

У Харкові вперше прошли змагання з дипломатичного багатоборства. Представники 9 країн, міжнародних організацій та депутати Харківської міської ради боролися за перемогу в різних видах спорту.

Спорт - це мир, дружба та об’єднання. Саме з такою ідеєю у Харкові провели перше змагання з дипломатичного багатоборства, присвячене Міжнародному олімпійському дню і річниці створення Міжнародного олімпійського комітету. У спортивному заході взяли участь 11 команд , які представляли дев'ять країн - Азербайджан, Албанія, Бразилія, Німеччина, Ізраїль, Індія, Польща, Словаччина, Туреччина, дві міжнародні організації, а також команда Харківської міської ради. Вони змагалися в бадмінтоні, шахах, шашках, нардах, настільному тенісі, стрільбі і дартсі.
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту
 
Самое главное - это сближение всех организаций, которые поддерживают город Харьков, с которыми взаимодействует Харьковский городской совет, и поэтому очень важно проводить такие мероприятия чаще. Сегодня это первые соревнования, но мы уверены, что это станет хорошей традицией, мы будем развивать их и посмотрим по результату. Я думаю, всем понравится.
 
І представники всіх команд наголошують, що їм дуже сподобались спортивні змагання, адже була можливість не тільки перевірити свою фізичну підготовку, а ще й поспілкуватися з представниками різних країн у неформальній обстановці та гарно провести час.
 
Шахин Омаров почесний консул Албанії
 
Очень интересная игра, интересная команда. Я благодарю и организаторов, и участников. Мне кажется, это позитивная эмоция и очень нужно, что представители всех стран мира сегодня объединятся в Харькове ради мира. Спорт - это мир. 
 
Кармело Лопес представник консультативної моніторингової місії Євросоюзу 
 
Було дуже цікаво. Я вважаю, що необхідно проводити подібні заходи кожен рік, тому що це дуже весело і люди між собою взаємодіяли. Ми дуже вдячні організаторам за те, що нас запросили. 
 
Ельмін Омаров помічник почесного консулу Албанії
 
Это очень правильно, что в Харькове проводятся подобные мероприятия, когда могут прийти представители разных стран, разных наций и вот так вот весело и задорно проводить время, общаться, переговариваться. Я считаю, что это очень правильно.
 
За підсумками змагань перше місце посіла команда Почесного консульства Туреччини в Харкові, друге - команда Почесного консульства Азербайджану і третє місце - збірна Ізраїлю. Після того як усі нагороди були вручені, учасники домовилися такі заходи проводити і надалі. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу