Летний отдых: какие курорты предпочитают харьковчане?

14 июня 2018, 15:35
 

Літо в самому розпалі. Саме тому більшисть харків"ян вже починає замислюватись щодо свого відпочинку. Які курорти щорічно не втрачають популярності, та які нові місця для себе відкривають жителі Першої столиці?

Літня погода вже тішить спекотними днями. Саме тому харків"яни починають активно планувати свій відпочинок. Незмінним та улюбленим курортом, на думку спеціалистів з турагенства, довгі роки залишалася Турція. Бо була найдоступнішою. Але завдяки безвизу українці розширюють географію відпочинку і вже починають активно їздити до країн ЄС. 
 
Вікторія Ткаченко представник турагенства
 
С отменой виз для граждан Украины, с введением безвизового режима, увеличился поток украинских туристов в Европу. Конечно же, популярностью пользуются Греция, острова, материковая часть, Испания точно также острова, материковая часть, Кипр, Черногория популярна у украинцев.
 
Деякі відпочивають закордоном, але багато харків"ян віддають перевагу подорожам по Україні. Все залежить від особистих уподобань. Хтось обирає безкрайні Карпати або їде до старовинного міста Лева, хтось вивчає народні ремесла або йде в похід по лісам України. Але більшисть віддає перевагу відпочинку біля моря.
 
- В Украине тоже развивается туристический бизнес, то есть у нас тоже есть где отдохнуть. Это и Черное, и Азовское море  Безусловно, после зимнего периода, после накопившейся усталости за целый год, люди предпочитают пассивный отдых у моря.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу