В Харькове определили кандидатов на звание «Почетный гражданин города Харькова»

14 июня 2018, 15:32
 

У мерії визначились з кандидатурами на звання «Почесний громадянин міста Харкова». Серед 12 номінантів були обрані - три. Хто на думку експертної комісії заслуговує носити почесне звання?

Вони достойні. Вони зробили великий внесок у розвиток міста. Мова йде про почесних громадян Харкова. У мерії члени експертної комісії розглядають кандидатури, які були висунуті цьогоріч. Необхідно обрати найкращіх з дванадцяти.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Здесь все достойные кандидатуры, здесь людей которые бы не достойны - нет, но тем не менее мы с вами должны принять решение, которое потом естественно будет утверждать сессия Харьковского городского совета. 23 августа как обычно в День города будут вручены почетные звания Почетный гражданин города Харькова.
 
Після тривалого обговорення визначилися з трьома кандидатами на почесне звання . Серед них: Миколай Велигоцкий керівник Харківського клінічного центру торако-абдомінальної хірургії. Іван Прищепа проректор з економіки та соціального розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Світлана Горбунова-Рубан – заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 
Володимир Семиноженко член експерної комісії, Почесний громадянин Харккова 
 
Очень сложно сравнить, что же было важнее для Харькова. В конце концов главный критерий для Харькова, на сколько наш город звучит громко и на сколько  люди сыгравшие роль в Харькове являются безусловными лидерами , на сколько Харьков звучит на уровне Украины.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу