Геннадий Кернес на личном приеме: Мы должны работать еще больше, чтобы оправдать доверие харьковчан

14 июня 2018, 17:25
 

Харківський міський голова продовжує вивчати проблеми жителів районів Харкова. Для цього вирушає в райони, щоб на своїх прийомах почути думку харіків'ян, на що мерії потрібно звернути увагу для того, аби місто і надалі розвивалося і трималося в топі - найуспішніших в Україні. Сьогодні Геннадій Кернес слухав жителів Київського району.

Озвучити проблему, аби спільно з мерією її вирішити, тим самим - зробити життя у Харкові ще більш комфортним. Саме з такою міссією прийшли ось ці майже 60 жителів Київського району на зустріч з міським головою. Геннадій Кернес сьогодні  в районі з виїзним прийомом. Врегулювати інтервал ряду автобусних маршрутів, що з'єднують селище Велика Данилівка з вулицею Героїв праці та Лісопарком. Саме з таким проханням на зустрічі з мером жителька селища Данилівка. Все що стосується горомадського транспорту, зазначив Геннадій Кернес, його позиція незмінна - він на боці харків'ян.  
   
Наталія Федотова одинока мати 
 
Сказал, что будет ходить хорошо 208 автобус?- вовремя, с нормальным интервалом. Так же примут решение на счет 31 маршрута Даниловка-Лесопарк. 
 
Та крім вирішення питань з покращення життєдіяльності міста, на прийом міського голови харків'явни частенько приходять і з ініціативами. Наприклад, Тетяна Середа з Катериною Лавриковою, пропонують у Молодіжному парку, де запланована масштабна реконструкція, відвести зону, на якій випускники харківських шкіл, могли б висаджувати молоді дерева, залишаючи після випуску частинку себе у Харкові. Створюючи так би мовити "Алею випускників". Ініціативу Геннадій Кернес підтримав, і дав доручення відпрацювати цей поект так, аби він не порушував загальної концепції благоустрою Молодіжного парку. 
 
Катерина Лаврикова голова батьківської трійки школи №5 
 
На встрече вынесли определенные коррективы. Потому, что сказали, что не совсем возможна алея выпускников. Это будет такого же плана, как в парке Горького - высаживаются деревья с табличками. Не алея, а расширение озеленения парка. Я считаю, что это чудесная идея, потому, что в детях это воспитывает определенные социальные вещи. И действительно место такое трогательное для встреч.    
 
Традиційно найбільше питань - стосуються комунального господартва. Зі всіма вже працюють керіники відповідних служб. Деякі з проблем, говорять харків'яни, які сьогодні прийшли на особистий прийом до Геннадія Кернеса, вже вдалось вирішити.
 
Тетяна Корюкова пенсіонер 
 
Где-то числа 23 прошлого месяца мы написали заявление, чтобы отремонтировали входную группу в подъезде, и отремонтировали, уже сделали. Очень хорошо. Не то что отремонтировали, а даже новые ступени поставили. И сделали качественно.       
 
Геннадій Кернес вкорте зауважив службам і кераникам, які відповідають за вирішення того чи іншого питання, більш прискіпливо відноситись до виконання своїх обов'язків. Щоб їх слова не розходились з ділом. Адже більшість заявників, які приходять на особисті прийоми,  відстоюють не лише свої інтереси, а й інтереси своїх сусідів, мешканців всього дому, а подекуди і мікрорайону.
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Мы все получили задания от харьковчан. Какие-то работы мы можем выполнить в этом году, какие-то работы мы будем выполнять в будущем году. Но, самое важное, чтобы мы не обманули ожидания людей, которые нам поверили. Соответственно, все планы, которые вы формируете  на 2019 год, должны включать в себя те обещания, которые вы дали здесь на личном приеме. И не только на этом личном приеме. И на других личных приемах. Поэтому, я считаю, что и глава администрации, и директора департаментов, и так сказать, подчиненные , - директора коммунальных предприятий , все выполнят данные обещания на личном приеме. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу