Голландцы предлагают Харькову сотрудничество

13 июня 2018, 17:43
 

У Харкові з візитом Надзвичайний і повноважний посол Королівства Нідерландів. Під час зустрічі з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом посол виказав надію щодо співпраці з Першою столицею, зокрема в сфері водоочищення, логістики, транспорта та сільського господарства.

Харківський міський голова і посол Королівства Нідерландів зустрілися як добрі друзі, хоча посол у Харкові вперше. А все тому, що у голландців особливі відносини з харків"янами ще з часів Євро-2012, ігри якого відбувалися у Першій столиці, бо досі враження у всіх залишились більше ніж позитивні. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Это были самые лучшие, самые добрые и весёлые болельщики, которые оставили после себя на долгую память узнаваемость и дружбу со многими людьми, с которыми познакомились, фотографировались, писали на бордах "Спасибо, Харьков".
 
Едуард Хукс Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні
 
Тому ви розумієте чому я у Харкові!? У нідерландців взагалі особливе ставлення до Харкова.  Я зараз, як посол, мандрую по Україні. У вашому місті вперше і я всім задоволений. Я хочу подякувати вам, шановний мер, за надзвичайну гостинність
 
В свою чергу Геннадій Кернес розповів послу про співробітництво Харкова з міжнародними партнерами, зокрема, з великими європейськими банками, завдяки фінансуванню яких впроваджується низка масштабних проетів. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
По оценкам журнала "Financial Times", Харьков уже второй раз становится первым городом по привлекательности инвестиций среди топ-10 городов Восточной Европы. Мы обогнали очень серьёзные крупные города в этом вопросе. Для нас это очень важно, что такая оценка у Харькова, что нам доверяют.  Государство дало гарантии на наши проекты, которые мы реализовываем здесь: это и строительство метро, новых станций, это и приобретение нового подвижного состава для метрополитена, это и строительство современного мусороперерабатывающего комплекса, единственного в Украине, который по всем канонам строится. Мы уверены, что Харьков это самодостаточный и самый динамично развивающий город, но процесс проведения бюджетной децентрализации, которую начал инициировать Президент, правительство, мы получили дополнительные финансы, которые мы направляем на улучшение условий жизни горожан. 
 
Тож Харків, підкреслив мер, розвивається і попереду ще великі плани. 
 
Едуард Хукс Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні
 
Ми бачимо ваші успіхи і тому готові до партнерства з Харковом. Я хотів би знати вашу думку, пане мере, з приводу можливого співробітництва  голандських компаній тут, у Харкові, зокрема для підприємств та інших юридичних осіб. Для нас ключовими напрямками є водоочищення, логістика, траспорт, атакож сільське господарство. Чи бачите ви перспективу нашої спільної праці у цих напрямках.
 
В результаті сторони обговорили всі питання щодо можливої співпраці приватних компаній і комунальних підприємств з голландцями, а також впровадження спільних проектів. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу