Больше миллиарда гривен необходимо на введение видеофиксации в Украине

13 июня 2018, 14:08
 

Не вистачає коштів для запуску. Ще наприкінці минулого року в МВС анонсували розміщення на дорогах України 4 тисяч камер для фотовідеофіксації за півтора року. Проте проект так і не запрацював. В Україні за 2017 рік правоохоронці зафіксували більше 144 тисяч випадків водіння у стані сп'яніння.

Аби вона запрацювала потрібно більше мільярда гривень. Правоохоронці кажуть, що не можуть й досі запустити систему автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху через брак коштів. Про це з посиланням на звіт Рахункової палати за результатами аудиту Національної поліції повідомляють інтернет видання.
 
У звіті вказано, що причина – "недостатність  коштів  для  встановлення та функціонування  відповідного  обладнання та відсутність нормативних актів, які б визначали технічні вимоги до системи фіксації, порядок обліку дорожньо-транспортних пригод тощо". За  розрахунками,  проведеними  фахівцями  МВС  і  Національної  поліції, потреба в коштах на створення та введення в експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху та програмного забезпечення до неї становить 317,7 млн грн. 
 
Зазначається, що для обстежень комплексної системи захисту інформації об'єктів та програмного забезпечення  цієї системи необхідно майже 30 мільйонів гривень. На придбання та введення в експлуатацію відповідного комп’ютерного, мережевого  та  телекомунікаційного  обладнання, а також мобільних комплексів автофіксації і транспортних засобів для їх розміщення потрібні ще майже 120 мільйонів. 
 
Для придбання та введення в експлуатацію стаціонарних та пересувних комплексів автофіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення – 643,0 млн грн.
Тобто загалом – більше 1,1 мільярда гривень. 
 
Як швидко нададуть гроші правоохоронцям аби система відеофіксації запрацювала наповну поки невідомо. Ще у листопаді минулого року в МВС анонсували розміщення на дорогах України за півтора року 4 000 камер для фотовідеофіксації.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу