Александр Новак и Габриел Михайлов передали книги в библиотеку Национального юридического университета им. Я. Мудрого

13 июня 2018, 14:00
 

"Історія міста Харкова", "Київ. Місто, що пережило війну", "Привіт з Одеси". Цими та ще двадцяти двома книгами поповнилася наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Книги передали депутат Харківської міьсої ради Габріел Михайлов, який, власне, і є співавтором видань та секретар Харківської міської ради Олександр Новак, який зазначив, що вибір цієї бібліотеки не випадковий, адже міська рада разом з університетом вже довгі роки має конструктивну співпрацю. 
 
Олександр Новак секретар Харківської міської ради
 
У нас заключены договора, которые работают в научных исследованиях по местному самоуправлению  и для нас это очень важно. Это нам помогает отстаивать свои интересы на законодательном уровне, на государственном уровне. У нас есть договор, который позволяет студентам проходить практику  в городском совете и его структурах. Это полезно как для университета, так и для города в целом и для городского совета.
 
Василь Тацій ректор Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого
 
Слова щирої вдячності за те, що ви знайшли можливість, проініціювали і передаєте нам  сьогодні в урочістій атмосфері в присутності студентів цю кількість для того, щоб поповнити нашу бібліотеку. Ми щиро вдячні вам за це. 
 
25 книг, наповнених фотоматеріалами, дата яких від 1600-тих років і до сьогодення, тепер будуть доступними студентам. У виданнях можна побачити цілу історію Харкова і не тільки. 
 
Габріел Михайлов депутат Харківської міської ради, співавтор видань
 
Мы выпустили около 15 изданий о Харькове, о военном Харькове, об истории города Харькова.  Мы выпустили "Киев", мы выпустили "Одессу", сейчас закончили книгу "Украина". Заканчиваем книгу об оккупации города Одессы, тоже уникальные там материалы. Там показано прошлое и настоящее наших городов. Вы же знаете что архитектура - это застывшая история. 
 
Саме цю історію, у фотографіях, зможуть побачити всі бажаючі на фотовиставці, яка буде розташована у Парку Горького. Вона триватиме з середини серпня і до початку вересня. Автори присвячують виставку 75 річниці з дня визволення Харкова.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу