Игорь Терехов: Около 30% жилого фонда Харькова готово к зиме

13 июня 2018, 15:37
 

У Харкові триває кампанія з підготовки міста до нового осінньо-зимового періоду. Роботи ведуться на всіх, без виключення, обєктах. Так аби тепловикам було зручніше виконувати заплановане, за ініціативи міського голови Геннадія Кернеса для ХТМ місто виділило фінансування на закупівлю нової техніки.

Обстежити весь житловий фонд, магістралі та мережі Слобідського району так, аби гідно підготувати їх до нового опалювального сезону. Таке доручення тепловикам та всім відповідним службам дав перший віце-мер Ігор Терехов. Згідно даним озвученим під час щотижневого штабу з підготовки Харкова до зими, а саме теплових мереж, ситуація по місту, зазначив Ігор Терехов, стабільна. Роботи ведуться згідно графіків. Аби тепловим мережам було легше виконувати заплановане, за ініціативи міського голови Геннадія Кернеса, з бюджету міста виділили кошти на нову техніку для ХТМ.  
 
Сергій Андрєєв генеральний директор КП "Харківські теплові мережі" 
 
Приобретено 9 грузовых самосвалов, на каждый район попадет и 7 экскаваторов. Это все проплачено. Часть техники уже в районах работает - половина. 
 
Окрім того, вже наступного тижня на сесії міської ради винесуть на розсуд депутатів і питання щодо виділення для Харківських тепових мереж фінансування в розмірі 50 мільйонів гривень. Для підготовки ХТМ до опалювального сезону.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Сегодня ресурсы полностью выделяются ХТС, закупается техника, закупаются материалы. Задача глав администраций вместе с районными подразделениями, наладить эту работу. Все, что зависит от города, мы все делаем. 
 
Сама кампанія з підготовки міста до зими лише набирає обертів, зазначили у мерії. В роботі всі райони та всі мікрорайони Харкова. Це магістралі, транзити, внутрішньобудинкові мережі і весь житловий фонд. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Что касается внутридомовых сетей, то на сегодняшний день мы подготовили порядка 30% уже всех домов. Они готовы к прохождению осенне-зимнего сезона следующего года. И то, что касается работ по магистралям, сегодня  полностью разработана проектно-сметная документация, мы уже стоим на пороге объявления тендеров. Поскольку эти тендеры проводятся на деньги Мирового банка, и это очень серьезная процедура. И рассчитываем где-то через два месяца выйти на крупнейшие магистральные трубопроводы. Это касается трубопровода №11, это касается 94 магистраль. Мы понимаем важность этих работ, и мы понимаем, что сегодня нужно уделять  огромное внимание "ХТС".
 
Щодо транзитів "ХТМ", то, зазначив Ігор Терехов, наразі їх обстежують підрядники. Кошти для проведення робіт, підкреслив перший віце-мер, вже місто знайшло.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу