На проспекте Независимости высаживают 60 тысяч тагетисов

12 июня 2018, 12:46
 

У Харкові продовжують висаджувати квіткові інсталяції. Біля пам'ятника Засновників Харкова озеленювачі посадять шістдесят тисяч тагетісів. Квіткове поле виконуюють з трьох кольорів - помаранчевого, жовтого та лимонного.

На проспекті Незалежності висаджують квіткове поле, що простягається до пам’ятника Засновників Харкова. Нещодавно на цьому ж місті харків’ян радувала квіткова інсталяція з тюльпанів. А тепер комунальники замінили їх на шістдесят тисяч тагетісів. Для квіткового полотна обрали три кольори - помаранчевий, жовтий та лимонний. Обрали цю рослину не випадково, кажуть озеленювачі, адже тагетіс вважається традиційною українською квіткою. Але зеленбудівці ще не встигли завершити квіткове поле, як його вже хтось намагався зруйнувати.
 
Андрій Дронь заступник директора СКП «Харківзеленбуд» 
 
На той неделе именно на этой клумбе, когда началась посадка, или молодые люди, или кто, но во всяком случае срывали шапочки цветов и кидались ими. С утра мы насобирали около двух ведер этих шапочек, то есть это около 200 штук и даже больше, наверное.
 
Такі випадки, нажаль, не рідкість, кажуть зеленбудівці. Люди руйнують клумби, викопують та затоптують квіти. Та на проспекті Незалежності пошкодили не лише клумби, а й газон. 
 
Андрій Дронь заступник директора СКП «Харківзеленбуд» 
 
Да, у нас была проблема именно с газоном, когда тюльпаны росли, одно время мы не пускали сюда вообще никого, но жители начали жаловаться, потому что хотелось получить красивых фотографий и люди начали сюда идти и получились у нас такие козьи тропки, которые вокруг цветников и затоптали газон и где-то две недели мы пытались его реанимировать.
 
Його вже також відновили, тому озеленювачі просять харків"ян поки що не ходити по газону. Для того, щоб зелене полотно прижилося, потрібен ще деякий час. Після цього усі бажаючі зможуть ходити біля квіткового полотна та робити чудові фотографії. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу