Сельские школы необходимо поддерживать, пока они есть - село развивается - нардеп Дмитрий Шенцев

12 июня 2018, 14:32
 

Сільським школам необхідна підтримка. Зараз коли чимало людей із сіл переїзджають до міста, у школах залишається мало учнів, втім, тим, хто там вчиться необхідно надавати всебічну допомогу, в цьому переконаний народний депутат України Дмитро Шенцев, аби діти могли отримувати повноцінні знання і як і їхні однолітки у великих містах могли всебічно розвиватися.

Рубіжненська школа, що у Вовчанському районі. Загалом тут навчається 36 учнів, майже половину з яких підвозять до навчального закладу з 5 сіл, розташованих поблизу. Зараз всі вони вже на канікулах і тут не звично тихо. Втім вчителі як завжди в роботі, готуються до наступного навчального року, бо невирішених питань ще купа. 
 
Алла Товолжанська директор Рубіжненського НВК (Вовчанський район) 
 
У нас матеріальна база. Ми можемо забезпечити у повному обсязі викладання навчальної програми. Труднощі зрозуміло. Трішечки застаріле уже і приміщення школи, потркбують заміни вікна на пластикові, оргтехніка часто виходить із строю.
 
Мала кількість дітей це ще одна проблема сільських шкіл, в свою чергу зазначає народний депутат України Дмитро Шенцев, який опікує Вовчанський район.  Однак, каже парламентар, для тих школярів, які залишаються в селі і тут навчаються, необхідно створювати всі умови для повноцінного навчання.   
 
Дмитро Шенцев народний депутат України 
 
Стараюсь сделать так, чтобы в моём округе как минимум все наши детки, независимо где они живут, они заслуживают иметь счастливое детство и возможность стать настоящими развитыми людьми и достойными гражданами нашей страны. А мы им в этом поможем.  
 
Таким сільським школам і дійсно без додаткової підтримки не обійтись. І до цього процесу, переконаний нардеп, необхідно залучати і державні кошти, і кошти місцевих бюджетів, і допомогу меценатів і просто небайдужих людей.  
 
Дмитро Шенцев народний депутат України 
 
Я всегда с удовольствием всегда, имея хоть минимум свободного времени, откликаюсь на такие приглашения, приезжаю в отдалённые сёла. Вот сегодня я здесь. Я понимаю, что надо всё. Но безусловно всё сразу предоставить не можем сразу. Говорю давайте определим хотя бы приоритеты. Вот на юбилей школы они попросили музыкальный центр, мы привезли. И уже договорились, я пообещал, мы обязательно переоборудуем компьютерный класс и купим маты и спортивное оборудование в спортзал, потому что дети должны развиваться и умственно, и физически.
 
Тож попереду оновлення навчального закладу. І на подальше, пообіцяв депутат, Рубіжненська школа залишатиметься під його опікою. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу