В Харьковском зоопарке просят придумать имя маленькому верблюжонку

12 июня 2018, 11:28
 

Персей, Бакс, Пегас, Боня, Гоша чи Тарас. У Харківському зоопарку шукають ім'я верблюжаті. Харків'янам пропонують прийняти в цьому участь. Зробити це можна на офіційній сторінці зоопарку у фейсбук. У пості в коментарях можна написати своє ім'я верблюжаті.

У свої 20 днів від народження він справжня телезірка. Він з радістю позує на камеру грайливо показуючи язика оператору. Він дуже допитливий і спритний, обожнює молоко і ні на крок не відходить від своєї матусі. Все це про маленького корабля пустелі з Харківського зоопарку.
 
Жанна Сивуха представник Харківського зоопарку
 
23 мая на свет появился верблюжонок. Малыш появился на свет в семье самки Шакиры и самца Саши. Оба эти верблюда приехали в харьковский зоопарк из Астрахани в 2011 году. 
 
У верблюжа дуже гарний апетит, додає Жанна Сивуха. Жартує, молоко той п'є за власним розкладом, як тільки но зголодніє. Шакіра зупиняєть та терпляче чекає пока її малюк наїсться досхочу. В той час самець Саша пильно слідкує за своєю родиною. 
 
Жанна Сивуха представник Харківського зоопарку
 
Они опекают своих чад вплоть до достижения ими половой зрелости. Для самцов это 5 лет, для самок это 3 года. В нашем зоопарке это прибавление это замечательный самец. Поэтому он может рассчитывать на то, что мама и папа будут оберегать его вплоть до 5 летнего возраста. 
 
У Харківському зоопарку шукають ім'я верблюжаті. І просять харків'ян допомогти в цьому. На офіційній сторінці зоопарку у фейсбук зробили цілий пост. В коментарях під яким всі бажаючі зможуть запропонувати свій варіант. При визначенні ім'я-переможця основними критеріями будуть: оригінальність, максимальне повторення та кількість лайків. 27 червня обіцяють підбити підсумки. Харків'яни вже активно приєдналися до вибору ім'я малюкові. У варіантах є і Фунтик, Персей, Бакс, Пегас, Боня. Є і Гоша з Тарасом.
 
Любит молочко - Моня!
 
Мы тоже подумали - Кэмел, а ласково - Кемалик :)
 
Крамер - чем-то похоже на Кемел
 
Винник - чем-то похож )))
 
Карик, Каракум, очень символично))) Очень хочется увидеть малыша, ждем завершения реконструкции нашего зоопарка. Спасибо всем кто причастен к этому грандиозному мероприятию! 
 
Побачити верблюжа та всіх інших мешканців Харківського зоопарку містяни та гості зможуть відразу після завершення грандіозної реконструкції зоосаду. Що наразі триває.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу