Харьков планирует участие в пилотном проекте по энергосбережению

11 июня 2018, 15:51
 

Майже 50 закладів освіти Харкова можуть взяти участь у пілотному проекті, який дозволить їм заощаджувати кошти на опаленні. На придбання новітнього обладнання не буде залучено жодної бюджетної копійки. Віце-мер Ігор Терехов провів зустріч з представниками компаній, які зацікавлені у впровадженні енергоефективних технологій.

Харків продовжує працювати у напрямку запровадження енергоефективності, зокрема у закладах освіти. Сьогодні відбулася зустріч першого віце-мера Ігора Терехова з представниками Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, яка й займається запровадженням енергозберігаючих технологій, в тому числі й у Харкові. 
 
Олексій Корчміт представник компанії 
 
По Харькову сегодня есть несколько компаний, которые хотят войти на пилотные проекты по сфере образования. Здесь указан перечень 49 объектов, это почти все школы, один НВК, именно по которым инвесторы, предварительно уже, спасибо конструктивной позиции Харьковского городского совета, управления образования и районов, и Департамента экономического. На сегодня вы нам дали, открыли  объекты, проведен экспресс энергоаудит этих объектов. 
 
Саме на цих об'єктах компанії планують запровадити системи індивідуальних теплових пунктів, тобто системи регулювання та моніторингу з онлайн диспетчеризацією, яка дозволить заощаджувати до 30% теплової енергії. І такі новітні технології потрібні місту, зауважив перший віце-мер Ігор Терехов, адже це дозволить зменшити фінансове навантаження на бюджет. Не будуть витрачати міський кошт і на встановлення обладнання.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Заключается соответствующий договор между Харьковским городским советом и инвестором. В течении 6 лет инвестор эксплуатирует полностью тепловой пункт. Он обязан, по условиям договора, прежде всего, за свой счет поставить и оснастить новейшими зарубежными технологиями индивидуальный тепопункт, второе, эксплуатировать в течении года индивидуальный теплопункт и третье, что самое главное, это обеспечивать тепловой режим  в соответствии с нормами. 
 
Після завершення строку договору, зазначає перший віце - мер Ігор Терехов, тепловий пункт разом з тим обладнанням, яке встановив інвестор, перейде у власнсть міста, без повернення коштів. Міська влада вбачає в реалзації цього проекту лише зиск. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Мы снижаем потребление энергоносителей - это раз, второе - мы меньше платим, соответственно, за потребление энергоносителей, это два. Мы посчитали и видим, что для бюджета города Харькова есть целесообразность использовать эти технологии. 
 
Самі об'єкти, які обрані для участі у цьому проекті - це школи, які мають вже доволі застарілу систему опалення.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу