Юлия Светличная поздравила жителей Изюма с 337-летием города

11 июня 2018, 12:31
 

Губернатор Юлія Світлична в ході своєї робочої поїздки до району привітала жителів міста з їхнім святом. З нагоди 337-річчя Ізюму були вручені відзнаки.

Під час візиту на Ізюмщину губернатор Юлія Світлична провела нараду з керівництвом району та міста, поспілкувалась з громадськістю. А на завершення робочої поїздки відвідала святковий захід на центральній площі Ізюму. Губерантор привітала жителів Ізюма з 337-річчям міста.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Жодне місто у нашій славній Україні не має такої ізюмінки. Таку ізюмінку має тільки Харківська область і ми цим пишаємось. Мені завжди приємно приїздити в місто Ізюм. Не тільки тому, що тут славні, добрі і принципові люди. Тому, що 2014 року ви стали форпостом усієї України. І ви вистояли, ви змогли і ви всім доказали, що ми сильні, ми маємо характер і ми хочемо жити в мирній Україні. І я дякую за вашу особистість і я дякую за ваш характер і ви молодці! 
 
Під час свята Юлія Світлична вручила видатним мешканцям міста почесні грамоти та подяки голови облдержадміністрації. Губернатор відзначила, що розвитку Ізюмського району керівництво області приділяє велику увагу.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Шановні ізюмчани! Ми вже за 2 роки досягли великих здобутків. Міст, який знаходився в аварійному стані і 17 років не мав капітального ремонту було зроблено за європейськими технологіями. Було збудовано дорогу, таку красуню, яку зараз хоче мати кожне місто Харківської області. Я вам обіцяю, що цього року ми закінчему ремонт у міській лікарні! Я буду підтримувати Ізюм так, як  це робили 2 останні роки. Маємо фінансування, укріплені місцеві бюджети і обласний бюджет, завдяки ініціатив Президента. І ви знаете, що Президент особисто виділяє кошти із державного бюджету, щоб Ізюм був найкращий, був показовий і кращий серед всіх міст Харківської області та всієї України!  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу