Более 700 участников преодолели пятикилометровый забег с препятствиями

11 июня 2018, 11:11
 

Більше 700 любителів спорту зі всієї України приїхали до Харкова, аби прийняти участь у гонці нації. Кожен бажаючий на дистанції з перешкодами перевіряв свою фізичну та моральну витримку. Всі учасники поринули у атмосферу змагання та охоче поділилися своїми враженнями з нашою знімальною групою.

Перенесення та перекат різноматнітних бетоних та дерев"яних конструкцій, шарів, блоків і шин, відер з водою, підйом по канату, колючий дріт, водні перешкоди, мотузкові сходи та запам'ятовування. Такі та багато інших неочікуванних труднощів на п"ятикілометровій дистанції чекали на всіх учасників Гонки націй. Усі конкурсанти змогли на деякий час поринути в атмесферу адреналіну та драйву.
 
Олексій Чубаров директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
 
Такие мероприятия очень важны для нашего города, они показывают, что Харьков - это, действительно, спортивная столица и из года в год собирает все большее и большее количество участников.
 
І це дійсно так, бо на гонку нації зібралися більше семиста учасників зі всіх куточків України, а не лише з Харкова. Бажаючі взяти участь у Гонці націй приїхали з Києва, Одеси, Дніпра та Івано-Франківська. І це не лише професійні спортсмени, а й звичайні люди, які просто схотіли перевірити свої сили та витримку.
 
Юрій Підлісний організатор
 
Абсолютно любой человек, который на сегодняшний день пытается выйти из стандартной зоны комфорта или ему уже немножко надоело участвовать в стандартных видах соревнования, может прийти к нам и немножко окунуться в грязь и побыть в такой нестандартной атмосфере.
 
І ось після розминки настає бажана мить - перші учасники шикуються на старті. 
 
Всіх поділили на три групи. Першими стартували найбільш підготовлені учасники, а всі інші продовжили чекати початку складного забігу та намагалися уявити все, з чим доведеться стикнутися на дистанції.
 
Ігор учасник
 
От этого забега я жду сложностей, которые будет нереально перейти и очень много эмоций, поскольку забеги такого формата - очень редкие.
 
Анастасія учасниця
 
Хочется пережить этот адреналин и доказать себе, что ты можешь это сделать и где-нибудь не умереть там по пути.
 
Поки одні учасники намагалися морально та фізично налаштуватися на п"ятикілометровий забіг з перешкодами,  перша група вже фінішувала та готова була ділитися своїми враженнями. 
 
Денис переможець 
 
Ощущения неожиданные, скажу честно, бежал третьим, пятым, на "Гонке нации" никогда нельзя понять, кто будет первым, просто человек не смог забраться на канат и таким шансом нельзя было не воспользоваться.
 
Взагалі всі учасники кажуть, що неважливо, яким ти фінішуватимеш. Головне - поринути у атмосферу змагання та довести собі, що ти зможеш подолати будь-які перешкоди. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу