В Изюмской больнице заменят окна и двери инфекционного отделения и реконструируют кровлю над оперблоком

11 июня 2018, 13:40
 

В Ізюмській лікарні замінять вікна та двері інфекційного відділення та реконструюють покрівлю над оперблоком. Хід масштабних робіт проінспектувала Юлія Світлична.

Надання якісних медичних послуг у комфортних умовах. У центральній Ізюмській лікарні продовжили розпочату торік реконструкцію. З ходом робіт під час робочої поїздки до району ознайомилася голова облдержадміністрації Юлія Світлична.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Вцілому Ізюмському району будемо багато допомагати. Минулого року розпочали реконструкцію Ізюмської міської лікарні. Ремонт тут не проводили протягом 42 років. Ми підійшли до вирішення цього завдання комплексно, і цього року завершимо всі роботи, починаючи від даху та закінчуючи комунікаціями. 
 
Дмитро Зінов'єв головний лікар Ізюмської ЦМЛ
 
Благодаря губернатору Харьковской области Светличной Юлии Александровне в Изюмской центральной больнице начат ремонт. В 2017 году был сделан капитальный ремонт 4 этажа - это терапевтическое отделение и неврологическое отделение. И отделение, в котором мы сейчас находимся - это хирургическое отделение. 
 
Анатолій Коваленко завідувач хірургічного відділення Ізюмської ЦМЛ
 
Мы очень довольны. Очень хороший ремонт. Чистые и светлые палаты. Системы кондиционирования, заменены все окна, стало намного теплее, уютнее, тише. 
 
Вже замінили і покрівлю головної будівлі, утеплили фасад, замінили внутрішні комунікації та провели ремонти на 2-му й 4-му поверхах. Роботи тривають на невідремонтованих торік поверхах будівлі, де розташувався стаціонар лікарні. Тут уже замінили внутрішні інженерні мережі, йде підготовка до реконструкції даху над операційним блоком та виконання оздоблювальних внутрішніх робіт. Протягом року планують також привести до ладу балкони будівлі, завершити реконструкцію вентиляції, капітально відремонтувати ліфти, встановити автоматичну пожежну сигналізацію. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Зробимо все для того, щоб було приємно як лікарям працювати, так і пацієнтам виздоровлювати. Закінчимо в цьому році не тільки будівлю стаціонару, але й розпочнемо роботу в інфекційному відділенні та розпочнемо ремонт пологового відділення. Тому, що дуже велика кількість матусь, які народжують. Будемо сприяти гарними умовами аби стимулювати народженість. Будуємо і будемо реконструювати дитячі садочки, школи. Оновимо освітлення, також будемо ремонтувати водопроводи, дороги. Майданчики спортивні. Велика кількість планів. Тому будемо продовжувати роботу не тільки в цьому районі, а і по всіх районах Харківської області. На це є фінансування завдяки зміцненню бюджетної децентралізації. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу