Геннадий Кернес поздравил харьковских школьников с последним звонком

25 мая 2018, 15:58
 

Останній дзвоник сьогодні пролунав для понад шести тисяч одинадцятикласників. Особливий день з випускниками 80 та 119 школи провів Харківський міський голова Геннадій Кернес. Про те, як святкували, що підготували випускники для мера, на що свято останнього дзвоника переросло.

Як єдине ціле - учні 80 школи зібрались на святковій лінійці останнього дзвоника. Для одних сьогодні дзвоник пролунає як заклик на канікули. Та ось ці 42 одинадцятикласники його почують востаннє. Бо попереду у них нова життєва дорога, перед якою потрібно зачинити для себе двері рідної школи. 
 
Ксенія учениця 11 класу
 
Очень радостно и одновременно печально. Потому, что 11 лет пролетели, как один миг. Казалось, вот только был первый класс, первый звонок, мои родители, цветы, все так прекрасно. А вот сегодня хочется плакать. Это осознание того, что я уже сюда больше не вернусь. Я смогу сюда приходить и видеть своих учителей, но больше никогда не сяду за свою парту. Конечно, впереди все самое интересное, студенческая жизнь. Но школьные годы я не забуду никогда. 
 
Еліна Ткачук класний керівник 11-Б, школи №80 
 
Спасибо 11-Б за то, что они были в моей жизни. Я желаю им высокого полета, я желаю им удачи. Я хочу, чтобы у них сложились семьи, любовь, дружба, учеба и карьера. 
 
Вони тамують свої емоції, кружляючи в танцях, і вже сміливо роздумують над майбутнім. Обіцяють не підвести, ні вчителів, ні батьків, ні Харків.
 
Ірина учениця 11 класу 
 
Я хочу сделать наш город лучше. Я с самого начала участвовала во всяких мероприятиях и в школе и за школой, которые улучшают наш город. И у меня планы, чтобы наш Харьков стал выше. 
 
Якраз саме місто покладає великі надії на цьогорічних випускників. Молодь, якій випала велика відповідальність - рік за роком розвивати і відроджувати місто, зауважив Харківський міський голова Геннадій Кернес, який сьогодні вирішив розділити з одинадцятикласниками свято Останнього дзвоника і привітати всю шкільну родину 80-ї школи. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Я хочу пожелать вам, чтобы сегодняшний день был памятным. Я хочу пожелать, чтобы сегодняшний день был торжественным. Чтобы вы были такие красивые, жизнерадостные, целеустремленные. Вы видите, погода свершила чудо и дала возможность провести торжественную линейку. Счастья вам, божьей благодати, мирного неба над головой. Ну, и конечно, чтобы выбрали свою жизнь себе на радость и в любовь.
 
Голуби та повітряні кулі на щасливу дорогу, прощальний вальс і він - останній дзвоник. Випускники - не стримують сліз, прощаються зі своєю школою. 
 
А щоб Геннадій Кернес час від часу пригадував про випускників 80 школи - головні винуватці останнього дзвоника підготували для міського голови подарунок. 
    
Відтак вся офіційна частина переросла на міні фотосесію. Кожен охочий, він мала до велика, не гаючи нагоди, поповнював свої галереї фотографіями з Геннадієм Кернесом. 
 
А це вже свято Останнього дзвоника в 119 школі. Сьогодні зранку у них все у форматі насичених танців, щирих емоцій та теплої атмосфери. Батьки не натішаться за своїх дітей, які стали вже дорослими.
 
Юлія Гордієнко мати одинадцятикласника школи №119 
 
Только волнения, радость и гордость за своих детей потому, что они очень умные, очень современные, они очень необычные, они другие. Хочется стабильности, мира и уверенности в завтрашнем дне. И строить и развивать город. 
 
Єгор Леонов учень 11 класу
 
Я готов связать свое будущее с Харьковом. Так как в Харькове самая лучшая поддержка спортсменов на данный момент в Украине, если в этом я буду видеть перспективы, и у меня будет все получаться, то естественно я буду  связывать свое будущее с родным Харьковом, в котором я родился и вырос. 
 
Випускники 119-ї школи мера Геннадія Кернеса, який теж сьогодні з ними, зустрічали живим коридором, оплесками та вітаннями. І школа і цьогорічні випускники, заявив Геннадій Кернес вітаючи школярів із завершенням навчального року, можуть розраховувати на підтримку збоку міста. У планах мерії, підкреслив мер, не лише розвивати і зміцнювати матеріально-технічну базу навчальних закладів Харкова, а й приділити особливу увагу безпеці в школах.  Міський голова поділився з випускниками останніми досягнення Харкова та розповів, що місто з провідними  європейськими фінансовими кампаніями в найближчі роки планує реалізувати чимало потужних проектів. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Вы - будущее Харькова. Это вы главный человеческий ресурс нашего города, нашей страны. И конечно хотелось бы, чтобы те деньги, которые вкладывают инвесторы - сотни миллионов иностранной валюты  работали на вас. На благо ваших семей, вас лично, ваших родных. И вы видели, как преображается, возрождается город. Как он усовершенствуется.  Я хочу пожелать вам успеха, целеустремленности, вдохновения, и конечно такого, знаете, забвения вашей мечты, чтобы они сбывались.
 
Після останнього шкільного вальсу, останнього дзвоника,  випускники, подістававши свої архівні фото з Генадієм Кернесом - просили, аби мер на пам'ять їх підписав. Та і без серії нових фотографій з мером не обійшлося. В перервах Геннадій Кернес поділився з жителями мікрорайону ХТЗ планами міста щодо покращення інфраструктури.  
   
- У вас самое сильное сердце, самое доброе сердце. Мы вас очень любим.  Честное слово. Наш мэр - самый лучший мэр не только Украины! Я думаю, что все меня поддержат. УРААА!
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу