Геннадий Кернес: с 1 сентября в харьковских школах заработает система видеонаблюдения

23 мая 2018, 16:14
 

Всі шкільні та дошкільні навчальні заклади Харкова візьмуть під пильний контроль. І станеться це вже з першого вересня 2018 року. Про це заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Мер зазначив, що в місті вже розпочали реалізацію проекту "Безпечна школа".

Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Нами была подготовлена программа о внедрения безопасности школьных и дошкольных учреждений в городе Харькове. Из 187 школ Харькова, которые будут оборудованы полностью физической охраной. Из них 100 будут оборудованы видеонаблюдением, специальным пультом.  Ну а потом нарастающим итогом мы закончим все 187. Оплата за счет бюджета города Харькова. Мы нашли деньги для этого, все просчитали. В детских садах уже действует эта программа безопасности охраны наших учреждений дошкольного возраста. Все нормально. Я думаю, что такие случаи, которые были вчера со стороны учащихся 9-го класса, там распыления газа и перцовки в будущем мы постараемся их исключить.
 
Самі роботи з оснащення шкіл камерами відеоспостереження, зазначив Геннадій Кернес, стартують відразу з початком літніх канікул. Система повинна запрацювати, підкреслив мер, вже до першого вересня. Сама спецпрограма щодо безпеки в школах та дитячих садочках, у Харкові  була ухвалена ще минулоріч. Після ситуації, що склалася по Україні,- зі збільшенням випадків отруєння школярів газовою речовиною, міністерство освіти рекоментує тепер у всіх українських школах посилити заходи безпеки. В Уряді пропонують запровадити в школах пропускний контроль. Окрім огляду речей учнів на територію шкіл треба обмежити доступ сторонніх осіб, переконані в Кабміні. Останній випадок з розпиленням газу стався напередодні в харківській третій школі. До лікарні з отруєнням були доправлені 35 учнів. Наразі слідчі досі з'ясовують якою саме газовою речовиною отруїлися школярі. І хто саме це зробив. Досудове розслідування ведеться по факту хуліганства.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу