Богодуховскому району - 95. Поздравление губернатора

22 мая 2018, 15:16
 

Богодухівський район відзначив 95-річчя. Ця дата є значущою в історії не тільки району, а й всієї Харківщини. Адже за цей час Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями та трудовими досягненнями. Тож і вітання всім місцевим мешканцям від керівника області Юлії Світличної, яка перебувала з робочою поїздкою на Богодухівщині, були особливі.

Перш за все, що зазначила голова Харківської обдержадміністрації Юлія Свтлична, вітаючи Богодухівщину з днем народження, так це те, що район розвивається швидкими темпами та буквально розквітає на очах. Особоливо багато було зроблено за останній час і зараз реалізується низка інфраструктурних проектів, реконструюються об'єкти освіти, культури та охорони здоров'я. І це тільки початок, зазначила губернатор. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Цього року ропочинаємо зовнішній ремонт Будинку культури і будемо його продовжувати. Вже розпочалидорогу на Охтирку і вона буде завершена цього року. Це те, на що ми з вами розраховували десятиріччями, але спільними зусиллями, завдяки потужній місцевого самоврядування, місцевих депутатів, районної ради, депутатів обласного значення, народних депутатів, за підтримки Президента України ми зможемо з вами втілювати ці проекти у життя. Богодухівський район як завжди буде найкращим і буде першим. 
 
Кращим жителям району Юлія Світлична вручила нагороди "Почесний громадянин Богодухівського району" та почесні грамоти облдержадміністрації. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу