Адвокаты Геннадия Кернеса: у стороны обвинения отсутствует доказательная база

21 мая 2018, 15:22
 

В Київському райсуді Полтави відбулось ще одне судове засідання в справі Геннадія Кернеса. Тривало 15 хвилин. Чому суддя був вимушений оголосити перерву у матеріалі наших кореспондентів.

Розгляд справи, що інкримінують харківському міському голові, завис в повітрі. В суді вже котрий тиждень чекають на свідків, а по факту допитувати нікого.  
 
Андрій Антонов суддя Киїквського райсуду м. Полтави 
 
Ми вже другий місяць збираємося невідомо чому. Тому, що сторона обвинувачення не може, сторона захисту не хоче. І все. Я не знаю.
 
Наразі недопитаними залишається 9-ро свідків сторони обвинувачення.
 
Лідія Ізовітова адвокат Геннадія Кернеса 
 
Ми ще не закінчили дослідження доказів сторони обвинувачення як це має бути по вимогам КПК. Разом з тим, майже два місяці нам не вдається допитати залишок свідків сторони обвинувачення. І минулого разу суд прийняв рішення про те, щоб розпочати і допит свідків сторони  захисту. В зв’язку з тим, що ще в 2015 році було задоволено клопотання сторони захисту про допит свідків зокрема слідчих. Слідчих, які розслідували цю справу. У сторони захисту є до них запитання, то ми викликали в судове засідання і свідків слідчих. Наразі свідки мають отримати повістки за три дні до початку судового розгляду. Часу пройшло дуже мало і ми думаємо, що вони повістки не отримали. Більше того є інформація, що частина з них звільнилася. 
 
У своєму клопотанні адвокати Геннадія Кернеса просять суд посприяти в явці 7-ми свідків захисту. Серед яких : співробітники  Прокуратури та МВС. Аби під присягою їх могли допитати. Щодо осіб, яких прокуратури хочуть бачити в Полтаві зі свого боку в якості свідків, то їх обвинувачення досі шукає. 
 
Лідія Ізовітова адвокат Геннадія Кернеса 
 
Поки що у сторони обвинувачення відсутня доказова база. Можливо вони сподіваються на те, що свідки, яких не вистачає, щось скажуть на користь сторони обвинувачення. Поки що таких доказів у них немає.    
 
Сьогоднішнє судове засідання тривало 15 хвилин. Розглядати справу Геннадія Кернеса продовжать 29 травня. 
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу