В Харькове прошла выездная коллегия Минсоцполитики при участии Владимира Гройсмана

17 мая 2018, 17:49
 

Харків сьогодні став центром обговорення соціальних питань в країні. У Першій столиці пройшла виїзна колегія Міністерства соціальної політики. Участь у ній взяв Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Вирішення соціальних проблем людей - пріоритет Уряду. Харків з робочим візитом відвідав головний урядник країни Володимир Гройсман та провів виїзну нараду Мінсоцполітики. Разом з профільними керівниками управлінь, департаментів з усієї країни, а також представниками міської та обласної влади - обговорювали соціальну реформу, що наразі ведеться в державі. Серед основних завдань, підкреслив Володимир Гройсман, зростання економіки, забезпечення людей роботою, гідною зарплатою. Крім того, продовження пенсійної реформи. Також під час засідання торкнулися питання монетизації пільг. 
 
Володимир Гройсман Прем'єр-міністр України 
 
Ми вийдемо на монетизацію з першого січня 2019 року. Але у минулому році, як ви пам'ятаєте, ми зробили теж безпрецендентний крок, коли компенсували частину економії, яка була досягнута тими домогосподарствами, які використовують газ, електроенергію для власного обігріву. Ми підемо далі і передамо кошти людям в руки. 
 
Вирішувати чимало питань на місцях, зазначив мер Геннадій Кернес, вдається завдяки бюджетній децентралізації та реформі місцевого самоврядування. З'явились фінанси, що направляють на потреби городян. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Харьков – самый социально ориентированный городов Украины, и мои слова не пустой звук. Мы получили новые полномочия и обязательства, изменились бюджетные показатели, главное – у нас уже есть обдуманное понимание – реформы. Харьков – первый из пяти городов, участвующих в пилотном проекте Министерства социальной политики, открыл в прошлом году три Центра предоставления услуг «Прозрачный офис». Один из этих центров в центральном районе города вы сегодня посетили и сами могли увидеть, как он работает. Такие же офисы работают еще в двух самых густонаселённых районах города – Киевском и Московском. Сейчас мы работаем над созданием еще двух объединенных и двух районных центров предоставления социальных услуг, один из которых планируем открыть уже этой зимой.
 
Створення таких "Прозорих офісів", як у Харкові, зазначив Володимир Гройсман, вкрай важливе. Адже люди повинні отримувати соціальні послуги у комфортних та сучасних умовах, а головне - ефективно. 
 
Володимир Гройсман Прем'єр-міністр України 
 
Ми підтримуємо, як Уряд і Міністерство соціальної політики, ми підтримуємо створення таких центрів, в яких мають бути нормальні умови, в яких мають бути доступні соціальні послуги без зайвих черг, без зайвих проволочок. А наша мета полягає в тому, щоби максимально зробити послуги електронними, зручними для того, щоб людина могла коригувати свої можливості або свої потреби навіть не виходячи з дому.
 
Взагалі, відзначила голова облдержадміністрації Юлія Світлична, у регіону є постійний тісний контакт із Міністерством соцполітики.  В області реалізується низка місцевих програм зі сфери соцзахисту. 
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Ми багато спілкуємось із людьми і третина всіх звернень стосується поліпшення соціальних гарантій. У Харкові - велика концентрація людей учасників АТО, переселенців, чорнобильців, для яких питання соціальних гарантій надчутливе. Тому сьогодні на колегії було розглунято велику кількість питань щодо зміцнення соціальних гарантій, а також підвищення соціальних умов як життя, так і роботи.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу